
Dramatišką mūšį 3:2 laimėjęs Šakių „Vytis-VDU“ po penkmečio pateko tarp keturių stipriausių „URBO-NKL“ klubų. Eriko Kučiausko kariauna savo aikštėje 90:85 (24:23, 19:19, 22:24, 25:19) užbaigė „Kretingos-Rivile“ sezoną atkrintamosiose, o sekmadienį pradėjo pusfinalio seriją.
„Vyčiui-VDU“ ketvirtfinalio barjero nebuvo pavykę peržengti pastaruosius keturis sezonus paeiliui. Paskutinį kartą šakiškiai pusfinalyje žaidė 2020–2021 m. sezone, o lemiamą penktąją ketvirtfinalio akistatą buvo pralaimėję pastaruosius dvejus metus iš eilės.
Naudingiausias rungtynių žaidėjas Kajus Leliukas iš viso per 34 minutes sumetė 24 taškus (10/11 dvit., 1/2 trit., 1/3 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išrašė bloką bei sukaupė 29 naudingumo balus. Augustinas Mikštas prie pergalės pridėjo 21 tašką (8/9 dvit., 1/4 trit., 2/4 baud.), 11 sugriebtų kamuolių ir 25 efektyvumo balus. Rokas Jocys pelnė 17, Titas Januševičius 16, Gabrielius Čelka – 7 taškus. Komandai nepadėjo Jokūbas Rubinas ir Rokas Norutis.
Sekmadienį „Vytis-VDU“ jau pradėjo pusfinalio seriją, kur taip pat bus žaidžiama iki trijų pergalių. Tiesa, pirmasis mačas komandai nebuvo sėkmingas – 71:80 (18:23, 24:21, 8:27, 21:9) Šakių ekipa turėjo pripažinti Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ pranašumą.
Tarp žaidėjų rezultatyviausias ir vėl buvo K. Leliukas, surinkęs 23 taškus (4/6 dvit., 3/4 trit., 6/8 baud., 6 atk. kam., 28 naud.), R. Norutis pridėjo 11, R. Jocys – 9 taškus.
Artimiausias susitikimas su klaipėdiečiais vyks jau trečiadienį uostamiestyje, o šeštadienį rungtynės bus žaidžiamos Šakiuose.
Arūnas iš Ringaudų:





