Atvirų durų diena „Judinkis – 2010“

Rugsėjo 23-25 d. pirmą kartą Lietuvos sveikatingumo ir sporto klubai bei centrai kartu su Latvijos klubais organizavo bendrą Atvirų durų projektą „Judinkis- 2010“. Šiame projekte dalyvavo ir Šakių dziudo sporto klubas „AUDRA“.

Projekto tikslas - kuo daugiau asmenų supažindinti su klube esamomis sporto šakomis ir jų poveikiu sveikatai bei žmogaus savijautai. Į nemokamus pažintinius  užsiėmimus galėjo atvykti visi norintys.

Susidomėjimas užsiėmimais buvo išties nemažas. Visi norintys vos tilpo į salę. Nors vyresni atėjo tik pasižiūrėti, kaip ir ką užsiėmimų metu veikia jų atžalos, tačiau įpusėjus užsiėmimams ne vienas iš jų, nepaisydamas to, kad neturi sportinės aprangos bandė atlikti vieną ar kitą pratimą.
 
Užsiėmimų metu visi dalyvavusieji buvo supažindinti su pagrindiniais pratimais: etiketu, saugiais kritimais, stovėsenomis, judėjimu, taip pat keliomis iš begalės technikų.

Dalyvių susidomėjimas, parodė, kad Atvirų durų diena „Judinkis- 2010“ surengta ne be reikalo.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.