Badmintono turnyras - šakiečiams sėkmingas

badmintonasSpalio 16 dieną Šakių jaunimo sporto ir kūrybos centre vyko badmintono turnyro „Zanavykų taurė“ pirmasis etapas. Turnyre dalyvavo 56 badmintono mėgėjai.

Be šakiečių turnyre dar dalyvavo Kauno, Tauragės, Vilniaus, Kretingos, Panevėžio sportininkai. Šis turnyras išskirtinis tuo, kad porininkai dvejetams parenkami burtų keliu. Jame gali dalyvauti įvairaus meistriškumo grupių žaidėjai nuo 16 metų. Šakiečiams šis turnyras buvo gana sėkmingas - iš viso klubiečiai iškovojo devynis medalius  - tris aukso, tris sidabro ir tiek pat bronzos.

Aukso medalius iškovojo: moterų dvejeto kategorijoje šakietė Urtė Gečaitė poroje su Indre Starevičiūte, vyrų dvejeto kategorijoje -  šakietis Rokas Adomaitis ir Vilniaus CBC klubo narys Vilmantas Pratusevičius, mišrių dvejetų kategorijoje nepralenkiami buvo šakietis Kęstutis Adomaitis ir kaunietė Lina Buraitė.

Vyrų vieneto kategorijoje tarp 23 dalyvių varžėsi 6 šakiečiai. Geriausiai šį kartą sekėsi Stanislovui Grincevičiui, kuris finale nusileido vilniečiui Giedriui Miestauskui ir iškovojo antrąją vietą. Trečiasis liko kaunietis Evaldas Bradūnas. Moterų vienetai šiame turnyre nebuvo žaidžiami.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas lemia žemą rajono poziciją švietimo srityje?

klausimelis 05 21Edvinas iš Šakių:

Manau, mokiniai yra per mažai motyvuoti mokytis. Aš, pavyzdžiui, baigiau aštuonias klases, buvo kitokie laikai, bet siekiau, stengiausi mokytis. Ir toliau mokiausi, baigiau technikumą. Sūnus baigė universitetą, anūkai dar maži. Kaimo vaikai mokosi ne prasčiau. Netgi labiau pasiekia aukštų pasiekimų. 

klausimelis 05 21 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Manau, ir tėvai turėtų labiau rūpintis vaikų mokslais. Bet yra ir pačių mokinių be motyvacijos. Mačiau – stovi prie Darbo biržos du mokiniai, o ne pamokose. Savo laiku siekiau mokytis, nebuvo jokia kančia eiti į mokyklą. Baigiau devynias klases, vėliau įsidarbinau. Girdėjau – Griškabūdyje mokytojų trūksta. Netiesa, kad kaimo vaikai prasčiau mokosi, mūsų kaime vienoje šeimynoje augantys vaikai labai aukštų rezultatų yra pasiekę.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.