„Zanavykas“ sezoną pradėjo triuškinančiu rezultatu

zanavykas4Spalio 21 dieną, ketvirtadienį, Šakių rajono jaunimo kūrybos ir sporto centre startavo Regionų krepšinio lygos (RKL) šeštasis sezonas. Triuškinančiu rezultatu pirmąją pergalę iškovojo „Zanavyko“ komanda.

Nuotr. Rezultatyviausiai rungtynių metu žaidė „Zanavyko“ krepšininkas T. Butkus.

Pirmasis RKL susitikimas įvyko tarp Šakių „Zanavyko“ ir Kauno „Radijas Tau“ komandų. Rungtynes rezultatu 100:72 laimėjo „Zanavyko“ komandos krepšininkai. Nors antrojo kėlinio metu kauniečiai keletu taškų ir buvo išsiveržę į priekį, tačiau šakiečiai greitai išlygino rezultatą ir nepaliko šansų kauniečiams laimėti.

Rezultatyviausiai „Zanavyke“ žaidė T. Butkus, į priešininkų krepšį įmetęs 23 taškus, 19 pridėjo M. Riauka, R. Ostreika surinko15 taškų ir 10 kartų atkovojo kamuolį.
 
Būtent su šia komanda šakiečiai prieš pusantros savaitės žaidė Kaune ir taip pat prieš juos laimėjo, tad ir dabar, pasak komandos vadovo Vyto Stroko, tikėjosi gero rezultato. Jis teigė, kad vidinis nusiteikimas labai svarbu, tad šį kartą tai suvaidino nemenką vaidmenį.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.