„Žvaigždžių diena“ vainikavo krepšinio sezoną

snaiperisNors A ir B lygos rajono krepšinio čempionai aiškūs, medaliai išdalinti, tačiau sezono užbaigimas įvyko praėjusį savaitgalį tradiciniu renginiu „Žvaigždžių diena“.

Nuotr. M. Karpičius tritaškių mėtyme nepralenkiamas jau antrus metus iš eilės. Iš 30 galimų jis surinko 19 taškų.

Renginys prasidėjo pereinamosiomis krepšinio varžybomis, kurių metu dėl teisės kitais metais žaisti A lygoje, susitiko B lygos stipriausia „Lekėčių“ komanda su silpniausia A lygos Šakių „Sakalų“ komanda. Nors ir nedideliu, penkių taškų skirtumu (89:84), pergalę iškovojo „Sakalai“, nesuteikdami teisės B lygos komandai žaisti aukštesnėje lygoje. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė M. Labanauskas (34 tšk., 4 tritaškiai) ir T. Krunkaitis (30 tšk.). Lekėtiškiams daugiausiai taškų pelnė G. Vartavičius (26 tšk.) ir P. Ruzgys (19 tšk.). Tiksliausiai susitikimo baigtį bei rezultatą pavyko atspėti Kęstučiui Jankauskui, kuris buvo apdovanotas specialiu prizu.

Renginio metu netrūko ir įvairiausių konkursų. Pirmiausiai krepšininkai jėgas išbandė tritaškių mėtyme, kur dalyvavo 18 dalyvių. Šioje rungtyje antrus metus iš eilės buvo nenugalimas „Kubilių“ krepšininkas Martynas Karpičius. Jis surinko 19 taškų iš 30 galimų. Antrąją vietą iškovojo Simas Vasiliauskas iš „Reindžerių“ komandos, kurio sąskaitoje – 13 taškų. Trečiasis liko „Lekėčių“ krepšininkas Egidijus Juočiūnas, surinkęs 9 taškus.
 
Vėliau sportininkai jėgas išbandė metimo nuo centro linijos konkurse, kurį laimėjo Dalius Jasevičius, atstovaujantis Šakių „Veteranui“. Vėliau daugelį žiūrovų džiugino „Oro karaliaus“ konkursas, kuriame krepšininkai simpatijas pelnė savo dėjimais į krepšį. Šį konkursą laimėjo „Gudrės“ krepšininkas Evaldas Urbonas, antrasis liko Simas Vasiliauskas iš „Reindžerių“ komandos, trečioji vieta atiteko Lukšių V. Grybo gimnazijos krepšininkui Titui Bukšniui.

Renginio pabaigoje nestigo įvairiausių apdovanojimų bei nominacijų, kurių rajono meras Juozas Bertašius išdalijo gerokai per 50. Pagerbti bei apdovanoti ne tik komandų vadovai, bet ir teisėjai, sekretoriato, sporto centro darbuotojai, spaudos atstovai ir kiti padėjėjai. Specialiais mero Padėkos raštais už indėlį į sportą pagerbti Alvydas Miliūnas ir Edmundas Dailidė.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.