Šachmatų turnyras - J. Pėžaičiui atminti

sachmatai2Praėjusį savaitgalį Kudirkos Naumiestyje vyko jau septintasis šachmatų turnyras Šakių rajono šachmatų čempionui Juozui Pėžaičiui atminti, kuriame dalyvavo 17 šachmatininkų mėgėjų ne tik iš Šakių, bet ir iš Jurbarko, Vilkaviškio, Lazdijų rajonų.

Nuotr. Nugalėtojai ir turnyro teisėjas po draugiško, bet atkaklaus šachmatų turnyro.

Šiemet į turnyrą susirinko 17 šachmatininkų mėgėjų, kurie kovojo draugiškai, bet atkakliai.

Turnyre dalyvavo J. Pėžaičio vaikai ir anūkai: skambėjo nuotaikingos eilės, skirtos šachmatininkams.

Tik vėlų vakarą, pasibaigus turnyrui, išaiškėjo jo nugalėtojai. Pirmoji vieta šį kartą atiteko šakiečiui Laimučiui Kasparavičiui. Jis buvo apdovanotas pereinamuoju prizu – J. Pėžaičio vardine šachmatų lenta. Antroji vieta atiteko Dainiui Kalesinskui, trečioji - Vincui Marcinkevičiui. Padėkos raštai įteikti jauniausiam dalyviui - dvylikamečiui Dainiui Oginskiui ir vyriausiam – šiais metais aštuoniasdešimtmetį švęsiančiam Zenonui Šliuževičiui. Nuolatiniam turnyro teisėjui Vilhelm Haase įteiktas atminimo medalis. Prizas buvo įteiktas ir šių turnyrų organizatoriui Zenonui Šliuževičiui, kuriam padeda R. Leščiukaitis ir K. Kareiva.
 
Pagrindinis turnyro rėmėjas UAB ,,Šaka“ pradžiugino visus šachmatų mėgėjus originalia dovana – kiekvienam turnyro dalyviui padovanojo po maišelį sėklinių bulvių.

Prieš turnyro pradžią buvo aplankytas J. Pėžaičio kapas. Susirinkusieji bendruomenės centre pagerbė buvusį šachmatininką tylos minute. Sveikinimo žodį tarė Kudirkos Naumiesčio seniūnas A. Puida. Jis pasidžiaugė, kad tęsiama ši tradicija, kad yra entuziastų, kurie užsiima šia veikla.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.