Pasibaigė reguliarusis B lygos sezonas

krepsinis4Praėjusį savaitgalį rajono krepšinio čempionate kovas tęsė tik B lygos komandos, kur pergalėmis džiaugėsi J.K.S.C., „Splitas“, „Vožtuvai“, „Ošimas“ ir „Gudrė“. Nuo šio savaitgalio jos jau pradės kovoti pusfinaliuose.

Pirmieji į aikštelę išbėgo Kudirkos Naumiesčio krepšininkai, kurie turėjo pripažinti J.K.S.C. pranašumą. Jaunieji šakiečiai naumiestiečius nugalėjo rezultatu 80:73. Prie komandos pergalės daugiausiai prisidėjo L. Damušis, pelnęs 18 taškų bei M. Švelnys, įmetęs 17 taškų. Tarp naumiestiečių rezultatyviausiai žaidė R. Sakalauskas, pataikęs 22 taškus, iš jų 7 tritaškius, bei E. Liubinas, pridėjęs 16 taškų.

Vienvaldžiai B lygos lyderiai Veršių „Reindžeriai“ savaitgalį patyrė pirmąjį pralaimėjimą šiame čempionate. Juos rezultatu 71:62 įveikė Šakių „Splito“ krepšininkai. Laimėtojams 19 taškų, iš jų tris tritaškius, pelnė M. Šareika, 15 taškų, iš jų du tritaškius, pataikė L. Grimalauskas. „Reindžeriams“ 13 taškų įmetė D. Kasparaitis, 10 taškų, iš jų du tritaškius, pelnė A. Snudaitis.

Sekmadienį pirmieji jėgas išbandė Griškabūdžio gimnazija ir Šakių „Vožtuvai“. Pergalę rezultatu 76:61 iškovojo šakiečiai. Prie pergalės daugiausiai prisidėjo R. Šimaitis, kurio sąskaitoje 34 taškai bei V. Šimaitis, įmetęs 17 taškų. Tarp griškabūdiečių nepralenkiamas buvo P. Sinkevičius, pelnęs 24 taškus, iš jų penkis tritaškius, bei A. Laurinaitis, pataikęs 19 taškų.

Kudirkos Naumiesčio „Ošimas“ rezultatu 70: 47 sutriuškino Šakių „Trigadą“. Naumiestiečius į pergalę vedė A. Miliušis ir D. Ūsas, įmetę po 16 taškų. „Trigadoje“ rezultatyviausiai žaidė A. Žemaitis, pataikęs 17 taškų, po šešis taškus pelnė D. Krankauskas ir L. Karalius.
 
Paskutinysis savaitgalio susitikimas vyko tarp „Gudrės“ ir Lukšių gimnazijos. Pergalę rezultatu 97:60 šventė „Gudrė“, o lukšiečiai šiame čempionate dar nė karto nepatyrė pergalės džiaugsmo. Tarp laimėtojų nepralenkiamas buvo V. Višinskas, kurio sąskaitoje 26 taškai, iš jų trys tritaškiai, bei P. Šnipas, įmetęs 22 taškus. Lukšiečiams 29 taškus pelnė D. Sakalauskas, 13 taškų, iš jų du tritaškius, pridėjo D. Valaitis.  
    
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.