Kodėl jaunuoliai nedirba ir neieško darbo?

klausimelis 02 10Bronius iš Keturnaujienos:

Aš manau, kad jaunimui nėra labai daug darbų. Tačiau tie, kas intensyviai ieško, tai randa darbą. Pas mus kaime beveik jau nėra to jaunimo likę, kažkur visi išsiskirstę, išvažinėję. O tie, kas likę, tai darbus turi. Vis dėlto manau, kad jaunimas nedirba, nes maži atlyginimai.
klausimelis 02 10 2Leonas iš Šakių:


Jūs tai gavote darbą ir dirbate, o kur tam jaunimui to darbo gauti? Manau, darbo rajone jauniems žmonėms nėra. Mūsų laikais bedarbių nebuvo, visas jaunimas dirbo. Kai jaunas buvau, tai dieną net į kiną neidavome, nes reikėdavo dirbti.Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.