Kodėl jaunuoliai nedirba ir neieško darbo?

klausimelis 02 10Bronius iš Keturnaujienos:

Aš manau, kad jaunimui nėra labai daug darbų. Tačiau tie, kas intensyviai ieško, tai randa darbą. Pas mus kaime beveik jau nėra to jaunimo likę, kažkur visi išsiskirstę, išvažinėję. O tie, kas likę, tai darbus turi. Vis dėlto manau, kad jaunimas nedirba, nes maži atlyginimai.
klausimelis 02 10 2Leonas iš Šakių:


Jūs tai gavote darbą ir dirbate, o kur tam jaunimui to darbo gauti? Manau, darbo rajone jauniems žmonėms nėra. Mūsų laikais bedarbių nebuvo, visas jaunimas dirbo. Kai jaunas buvau, tai dieną net į kiną neidavome, nes reikėdavo dirbti.Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.