Atsirado galimybė ne tik tarybos, bet ir komitetų posėdžius tiesiogiai stebėti internete. Ar jums tai įdomu?

klausimelis 05 09Rasa iš Griškabūdžio:

Nežinojau. Negaliu pasakyti, kad man labai įdomu, bet gal verta pasidomėti, jei jau yra tokia galimybė. Truputėlį esu atsijungusi nuo politinio gyvenimo, bet keletą rajono tarybos posėdžių esu stebėjusi, kai buvo sprendžiami konkretūs man aktualūs klausimai.
klausimelis 05 09 2Inesa iš Sintautų:


Ne, nežinojau, bet, manau, būtų įdomu pasižiūrėti, jei būtų sprendžiamas koks nors man aktualus klausimas. Visų posėdžių niekada nesu žiūrėjusi, tik kai kuriuos atskirus epizodus, nes esu pakankamai užsiėmusi.
Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.