Ar stebite Pasaulio vyrų krepšinio čempionatą?

klausimelis 08 29Petras iš Panovių:

Aišku, kad stebiu. Krepšinį mėgstu nuo vaikystės. Anksčiau sportu labiau domėjausi, dabar mažiau laiko turiu. Lietuvos rinktinei prognozuoju antrą vietą. Pirmi, manau, bus amerikiečiai. O Juodkalnijai šiandien mūsiškiai greičiausiai praloš.
klausimelis 08 29 2Virginijus iš Ritinių:


Nesidomiu nei krepšiniu, nei Pasaulio krepšinio čempionatu, bet radiją klausau, tai rezultatus žinau. Esu labai užsiėmęs, tai neturiu laiko rungtynių stebėti per televiziją. Vaikystėje žaidžiau krepšinį, bet labiau mėgau kvadratą, o dabar renkuosi sportą su svarmenimis.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.