Ar žinote, kur dėti buitinės technikos ir elektronikos atliekas?

klausimelis 09 05Kajus iš Kudirkos Naumiesčio:

Nelabai žinau. Baterijas išmetu į parduotuvėse pastatytas atskiras dėžutes. Ir sugedusias ausines ieškočiau, kur į kokį specialų konteinerį išmesti. O štai seną telefoną, jeigu jis veikia, pasilikčiau sau. Gal ir mažai informacijos, kur dėti tą nenaudojamą ar neveikiančią elektroniką. Ir tų vietų, skirtų šioms atliekomis atsikratyti, manau, per mažai. Aš nenaudoju tiek daug tos elektronikos, kad reiktų išmesti.klausimelis 09 05 2Loreta iš Gelgaudiškio:


Būtent elektronikos atliekoms skirtas konteineris stovi Gelgaudiškio seniūnijoje. Galima mesti ir virdulį. O šaldytuvus, šaldiklius išvežti yra tam mūsų mieste didelių gabaritų aikštelė. Žinau, kad ir bibliotekos kviečia rinkti, tiesa, šiemet Gelgaudiškyje nemačiau. Visuomet tėviškėje Viešvilėje skambinu į biblioteką. Atliekas rūšiuojam sąžiningai, nevežam į pamiškes. Informacijos, manau, trūksta galbūt vyresniems žmonėms, nesinaudojantiems socialiniais tinklais. Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.