Ar ir jūs pasidavėte grybavimo karštinei?

klausimelis 09 12Eugenijus iš Keturnaujienos:

Grybauti nelabai, bet valgyti mėgstu. Grybauti šiemet nebuvau, bet turguje buvau. Nusipirkau voveruškų maždaug prieš kokias dvi savaites, kainavo 14 eurų. Kaina nebaugino, kai skanu valgyti. Mačiau per televizorių, kad visoje Lietuvoje grybus kibirais renka. Kažin kiek dabar kainuoja? Nelabai kur mums yra grybauti, nebent panovy. O ir amžius nebe tas grybavimui. Geriausia grybų nusipirkti turguje, nereikia nė grybauti.klausimelis 09 12 2Eglė iš Sintautų:


Deja, grybauti šiemet nebuvau. Mėgstam grybus, tik kad kas pagrybautų. O ir grybauti apie Sintautus nelabai yra kur. Sako, ir apie Voverius miškai jau iškirsti. Neperkam grybų. Pasižiūrim laikraštyje – 25 eurai! Matau, kad visą Lietuvą apėmusi grybavimo karštinė. Tai gundausi, galvoju dar šią savaitę gal ir nuvažiuosiu. Bet jeigu aš nerandu, tai atrodo neįdomu ir grybauti. Nors labai mėgstu valgyti grybus, labiau šviežius.


Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.