Ar reikėtų viešinti būtiniausių maisto produktų antkainius?

klausimelisBirutė iš Šakių:

Būtinai. Nes būtiniausių maisto produktų kainos taip pakilo, kad jau neįmanoma išgyventi. Aš esu pensininkė ir gaunu nedidelę pensiją, todėl eičiau į tą parduotuvę apsipirkti, kur mažiausi antkainiai. 
 
 
 
klausimelis2Ridas iš Šakių:

Maisto produktų kainos labai išaugo. Jos pasiekė Europos kainų vidurkį, todėl jau reikėtų stabdyti jų augimą, nes atlyginimai Lietuvoje daug mažesni nei Europos šalyse. Būtiniausių produktų antkainius reikėtų viešinti, žmonės galėtų apsipirkti tose parduotuvėse, kur antkainiai mažiausi ir taip būtų sudaryta savotiška konkurencija tarp prekybininkų. 
 
 

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas lemia žemą rajono poziciją švietimo srityje?

klausimelis 05 21Edvinas iš Šakių:

Manau, mokiniai yra per mažai motyvuoti mokytis. Aš, pavyzdžiui, baigiau aštuonias klases, buvo kitokie laikai, bet siekiau, stengiausi mokytis. Ir toliau mokiausi, baigiau technikumą. Sūnus baigė universitetą, anūkai dar maži. Kaimo vaikai mokosi ne prasčiau. Netgi labiau pasiekia aukštų pasiekimų. 

klausimelis 05 21 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Manau, ir tėvai turėtų labiau rūpintis vaikų mokslais. Bet yra ir pačių mokinių be motyvacijos. Mačiau – stovi prie Darbo biržos du mokiniai, o ne pamokose. Savo laiku siekiau mokytis, nebuvo jokia kančia eiti į mokyklą. Baigiau devynias klases, vėliau įsidarbinau. Girdėjau – Griškabūdyje mokytojų trūksta. Netiesa, kad kaimo vaikai prasčiau mokosi, mūsų kaime vienoje šeimynoje augantys vaikai labai aukštų rezultatų yra pasiekę.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.