Laukiate svečių? 3 patarimai neturintiems svečių kambario

minksti svetaines kampai
Jau įprasta, jog atvykusius artimuosius ar draugus priimame į savo namus. Tačiau ne kiekvieno namuose yra svečių kambarys, todėl kyla sunkumų, kurią namų erdvę skirti svečiams ir kaip suteikti privatumo tiek jiems, tiek sau. Ypač jei planuojama likti ne dieną, o kelias ar ilgiau. Tačiau yra sprendimų, kurie praverčia atviro plano būsto savininkams ir tiems, kurie neturi daug vietos. Dalinamės 3 vertingais patarimais.
 
Daugiafunkciai baldai

Pirmiausia, mažų būstų savininkams apie galimybę priimti svečius reikėtų pagalvoti dar prieš įsigyjant pagrindinius kambario baldus. Puikus pavyzdys, kone kiekvieno svetainėje esančios sofos ar minkšti svetainės kampai su miegamu mechanizmu. Svečių miegas bus geresnis, o ir jūs neturėsite ankstų rytą lipti per ant žemės nuklotus čiužinius.

Yra ir daugiau originalių daugiafunkcių baldų sprendimų. Pavyzdžiui, jei žinote, kad pas jus svečiai lieka gana dažnai, galite pagalvoti ir apie transformuojamą svetainės staliuką. Prireikus, jis virs erdviu valgomojo stalu, prie kurio jaukiai ir patogiai susės visa kompanija.

Pertvaros (pagal poreikį)

Įvairios pertvaros šiandien itin populiarios tarp mažų, atviro plano būstų savininkų. Tai gali būti tiek tradicinės suskleidžiamos medžiaginės ar medžio pertvaros, tiek erdves atskiriančios užuolaidos. Kitas originalus sprendimas – pastatomos lentynos ant ratukų. Atvykus svečiams, jas galėsite patogiai pastatyti taip, kad svečiams būtų sukuriamas privatumo pojūtis. O ir lentynos pravers – čia svečiai galės pasidėti telefonus, rankines, kosmetines, knygą ir pan.

Papildoma vieta daiktų sandėliavimui

Nors daiktų sandėliavimo vietos – stalčiai, lentynos, daiktadėžės – namuose greitai užsipildo, verta pagalvoti apie vietą svečių daiktams. Pavyzdžiui, jeigu svečiai įsikuria svetainėje, galbūt verta įsigyti pufą su daiktadėže. Kol svečių nėra, jis puikiai atstos fotelį, o jiems atvykus taps daiktų pasidėjimo paviršiumi. Pufo viduje galite laikyti patalynės komplektą ir kelis rankšluosčius. Taip svečiams būsite visuomet pasiruošę be papildomų rūpesčių.

Taigi nereikia baimintis jei neturite svečių kambario, tereikia šiek tiek kūrybos ir kelių funkcionalių baldų. Tai tik kelios idėjos – interneto platybėse gausu patarimų ir idėjų, kaip svečių viešnagę paversti patogia ir įsimintina. O svarbiausia, tokia, kuri per daug nekeistų jūsų kasdienybės ir nekeltų susierzinimo dėl vietos trūkumo ar daiktų „triukšmo“.

d-0171

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.