Kuo patraukli surenkama pirtis?

surenkamos pirtys
Surenkamos pirtelės populiarėja ne dienomis, o valandomis. Ir tam yra svari priežastis – labai paprastas ir greitas jų surinkimas, kuris trunka vos keletą valandų. Tai labai patrauklu tiems žmonėms, kurie nori prie savo namų turėti pirtį ir nepatirti statyboms būdingų vargų.
 
Kokie yra pagrindiniai surenkamų pirčių privalumai?

Surenkamos pirtys įprastai yra gaminamos iš aukščiausios kokybės statybinės  pušies, eglės ar kedro medienos. Jos gali būti pritaikomos pagal atskirus kiekvieno asmens poreikius, atsižvelgiant į jų dydį, formą, numatomas veiklas, norimą interjero dizainą ir kitus aspektus. Be to, šios rūšies pirtys yra ekonomiškai patrauklios, nes kainuoja pigiau nei tradicinės, todėl jas gali rinktis tie žmonės, kurie nori greitai turėti prie namų pirtelę.

Kuo surenkama pirtis yra pranašesnė už tradicinę?

Pagrindinis surenkamos pirties privalumas yra tas, kad ją, prireikus, labai patogu perkelti iš vienos vietos į kitą. Tad keičiant gyvenamąją vietą nekils jokių problemų su savimi parsigabenti pirtį. Puiku ir tai, kad surenkama pirtis yra akivaizdžiai mažesnė už tradicinę, todėl kieme ar laukymėje prie namų neužims daug vietos. Be to, šios rūšies pirtys energetiniu požiūriu yra efektyvesnės už tradicines pirtis, nes naudojimosi jomis sąnaudos yra mažesnės nei mėgaujantis stacionaria pirtimi. Pliusas ir tai, kad surenkamų pirčių valymui ir priežiūrai nedaug reikia skirti dėmesio.

Kokiais ypatumais pasižymi surenkamos pirties kabinos?

Surenkamos kabinos tipo pirtys yra gaminamos iš drebulės, juodalksnio arba liepos medžio blokelių arba skydų. Stebina labai greitas ir nesudėtingas pirties kabinos parengimas kaitinimosi procedūrai, jų komfortiškumas ir mobilumas. Ją galima ir pačiam sumontuoti bei pastatyti atitinkamo dydžio vidinėje namų patalpoje, o jei reikia, perkelti ir į kitą vietą. Šį įrenginį galima pavadinti šiuolaikinės saunos kabina, kurią drąsiai galima sumontuoti daugiabučio namo bute, privačiame name ar vasarnamyje.

Surenkamų pirties kabinų modeliai gali būti skirti 1-2 arba 3-6 asmenų šeimoms, yra ir tokių modelių, kurie skirti neįgaliesiems. Visą jus dominančią informaciją apie surenkamas pirtis rasite interneto svetainėje: pirciupasaulis.lt.
 
d-0246

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.