Potencijos funkcijos sutrikimas yra ta tema, kuria kalbama tikrai nedrąsiai ir būtent dėl šios priežasties gydytojų kabineto durys neretai irgi atveriamos kiek pavėluotai, kai problema jau labiau įsisenėjusi bei reikalaujanti sudėtingesnio ir ilgesnio gydymo. Tad aptarkime, kada reikia susirūpinti potencija, kada jos stiprinimas tampa aktualiu klausimu ir kaip problemą spręsti.
Kas lemia potencijos disfunkciją?
Potencijos sutrikimą gali paskatinti nemažas pluoštas priežasčių. Šįkart nekalbėkime apie amžių, kuris yra gana dažnai susijęs su potencijos susilpnėjimu, tačiau aptarkime kitus veiksnius gyvenime, kurie gali paskatinti šios problemos atsiradimą.
Tai pirmiausia – stresas. Pastarasis apskritai lemia daugelio sveikatos sutrikimų atsiradimą. Taip pat prie potencijos funkcijos susilpnėjimo gali prisidėti nekokybiškas poilsis, darbo ir poilsio režimo disbalansas, miego stoka. Galime paminėti ir varginantį darbą, labai didelį fizinį krūvį, kurie irgi gali lemti potencijos disfunkciją. Tačiau nors atrodo paradoksalu, tačiau fizinio aktyvumo trūkumas irgi gali būti to priežastis. Ir tai dar ne viskas – į sąrašą galime įtraukti ir žalingus įpročius.
Kada reikalingas potencijos stiprinimas?
Daugelis šiuolaikinių žmonių gyvena labai aktyvų gyvenimą, nuolat skuba, daug dirba, keliauja, neretas pamiršta poilsį, tad nenuostabu, kad kai kurių sveikatos problemų iškart nė nepastebi. O jei ir pastebi, nekreipia dėmesio ir galvoja, kad greit praeis. Tačiau kuo anksčiau problema identifikuojama, tuo lengviau ir greičiau galima ją pažaboti. Tad kokie ženklai išduoda, kad turite pasirūpinti savo potencijos gerinimu? Pagrindiniai problemos signalai yra negalėjimas pasiekti varpos standumo arba jį pasiekus negebėjimas išlaikyti tiek, kad pakaktų lytiniam aktui atlikti.
Kokiais būdais galima gerinti potenciją?
Kokį būdą pasirinkti šiai problemai spręsti, didele dalimi priklauso nuo ją sukėlusios priežasties. Jei potencijos susilpnėjimą lėmė tam tikras gyvenimo būdas, pavyzdžiui, miego stoka, stresas, žalingi įpročiai, tai kai kuriais atvejais gali užtekti šiuos veiksnius eliminuoti iš savo gyvenimo ir potencija sugrįš į savo vėžes. Taip pat toliau pateikiame dar kelis būdus: nuo paprastų, formuojančių tinkamus įpročius iki labai modernų.
Mityba
Potencijos gerinimui įtakos gali turėti ir mityba. Atminkite, kad greitas maistas, riebalai, cukrus, vitaminų stoka, paprastųjų angliavandenių perteklius yra tikrų tikriausi vyrų potencijos priešai, tad juos iš raciono eliminuokite. O į meniu įtraukite sveikųjų riebalų, seleno, vitaminų turtingą maistą. Ypač šiame kontekste vertingi produktai yra lašiša, avokadai, daržovės bei vaisiai, sezamai, viso grūdo produktai, kakava ir kt.
Fizinis aktyvumas
Prie potencijos gerinimo prisidės ir tinkamas fizinis aktyvumas, kurio metu gerinsite kraujotaką, stiprinsite organizmą, sporto metu išsiskirs daugiau testosterono ir pan.
Streso mažinimas
Jau minėjome, kad stresas sukelia nemažai sveikatos problemų, potencijos susilpnėjimas taip pat gali būti nulemtas šios priežasties. Tad stenkitės pailsėti, nestresuoti, galbūt išbandykite meditaciją, daugiau būkite gryname ore, jei yra dalykų, kurie kelia nerimą, raskite, su kuo pasikalbėti.
Pažangus gydymas elektromagnetinėmis bangomis
Šiai technologijai naudojama speciali kėdė, užtikrinanti itin intensyvią ir efektyvią dubens dugno raumenų stimuliaciją. Tai tobulas sprendimas kovojantiems su šlapimo nelaikymo problema, taip pat tada, kai aktualus potencijos stiprinimas. Labai komfortiška procedūra, demonstruojanti aukštą efektyvumą, jau pelnė daug simpatijų tarp vyrų, kovojančių su potencijos susilpnėjimo problema.
d-0154