Sergamumo rodikliai ir toliau krinta žemyn

Sergamumo koronavirusu rodikliai ir toliau stabiliai gerėja, tokia situacija pastebima ne tik rajone, bet ir visoje šalyje.

Pirmadienio žiniomis, 100 tūkst. gyventojų per 14 d. rajone teko 1 tūkst. 262 atvejai, Lietuvoje – 1 tūkst. 856,2 atvejo. Savivaldybės ekstremalių situacijų operacijų vadovo Redo Juškaičio pastebėjimu, jau bene trečia savaitė pagal šį rodiklį iš 60 savivaldybių esame 22-oje vietoje, vadinasi, visose savivaldybėse pokyčiai gana tolygūs.
 
Pirmadienį rajone sirgo 344 žmonės. Septynių dienų vidurkis 20 atvejų per dieną. Naujų mirčių nefiksuota, tad nuo pandemijos pradžios virusas yra pasiglemžęs 74 gyventojų gyvybes.

Per tris paskutiniąsias dienas susirgo 41 žmogus (22 moterys ir 19 vyrų), iš jų šeši atvejai nustatyti asmenims iki 18 m., 27 – iki 65-erių ir aštuoni susirgimai diagnozuoti vyresniems nei 65-erių.

Per pastarąją savaitę vienu (ugdymo įstaigoje) sumažėjo ir sergamumo židinių, tad šiuo metu iš viso jų yra 13.

Per savaitę atlikta 387 testai, iš jų teigiamų atvejų 44,7 proc. Laisvų vietų kasdien lieka apie pusė.

Pasiskiepijo dar devyni žmonės, iš kurių pirmą ir antrą skiepus gavo po vieną asmenį, septyni skiepijosi trečiąja doze.

Šiuo metu rajone pasiskiepiję 18 tūkst. 469 žmonės arba 70,2 proc. gyventojų, Lietuvoje – 69,7 proc.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.