Per savaitę rajone COVID-19 susirgo 78 žmonės

covid sergamumas
Ketvirtadienio duomenimis, ankstesnę parą šalyje COVID-19 užsikrėtė 1436 žmonės, rajone trečiadienį naujai susirgo 13 žmonių, septynių dienų vidurkis yra 11 užsikrėtimų per dieną.

Kaip rodo statistikos duomenys, 100 tūkst. gyventojų per 14 d. rajone tenka 525,5 atvejo, užsikrėtimų skaičius per paskutinę savaitę – 78. Iš 13 naujai per parą susirgusių 10 yra pirminiai atvejai. Teigiamų tyrimų dalis – 38,8 proc. Šakiai, kaip ir visa šalis, pagal sergamumą yra prasčiausioje, juodojoje zonoje. Iš viso nuo COVID-19 rajone mirė 78 žmonės, šį mėnesį mirusių nuo COVI-19 nebuvo, o rugpjūtį virusas pareikalavo vieno rajono žmogaus gyvybės. Rajone pasiskiepiję 69,3 proc. gyventojų, daugiausiai 70–75 metų amžiaus grupėje (85,3 proc.).

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.