Medicinos darbuotojų dieną vainikavo jiems skirtas koncertas

mediku diena
Gausiai salėje susirinkusiems medikams bei šioje srityje dirbantiems skambėjo sveikinimai bei linkėjimai būti žingeidiems ir nepavargti sveikatos sargyboje. V. Venslovaičio nuotr.

Balandžio 27-ąją šalies medicinos darbuotojai mini savo profesinę šventę – Medicinos darbuotojų dieną. Ta proga jie rinkosi į Šakių kultūros centrą, kur ištarti padėkos žodžiai, įteikta keletas padėkų bei nuskambėjo muzikinė dovana – Sauliaus Prūsaičio koncertas.
 
Plojimai nuskambėjo vos Šakių ligoninės vyriausiajam gydytojui Algirdui Klimaičiui užlipus į sceną. Jo įstaigos vadovo kadencija skaičiuoja paskutines dienas, tad ši profesinė šventė jam, kaip vyriausiajam gydytojui, paskutinė.

„Kokia geriausia kalba? Kai nepasakai nė žodžio, o prasideda plojimai“, – juokavo jis ir sveikino gausiai susirinkusius medicinos srities darbuotojus. A. Klimaitis medikams linkėjo žingeidumo, nesustoti kasdienoje ir stengtis, „kad visada būtume šiek tiek pirmiau, šiek tiek aukščiau, šiek tiek geriau nei visi kiti. Galbūt tai zanavykiškas unoras?“ Tačiau ragino, kad vienas iš svarbiausių krašto intelektinių potencialų būtų būtent medikai ir kad to unoro nepritrūktų.

Sveikinimo žodį medikams skyrė ir meras Raimondas Januševičius, gėles įteikęs A. Klimaičiui ir dėkojęs už tai, kad tai buvo tas žmogus, kuris ilgus metus formavo rajono medicinos kryptį. Medikams jis linkėjo formuoti supratimą, kad būtent medikai gydo, o ne patys žmonės sau būtų medikais.

Šventiniame renginyje dalyvavo ir buvęs meras, opozicijos lyderis Edgaras Pilypaitis, pripažinęs, kad už bendrą darbą šešerius jo kadencijos metus jis jaučia pareigą padėkoti, nes patirta išties daug, jau vien ką reiškė pandemijos padiktuoti iššūkiai. Ir toje sveikatos sargyboje, kalbėjo jis, neina išskirti nė vieno, nes čia stovi ne tik medikai, bet ir techniniai, ūkio srities ar vadybos darbuotojai. Jo pasirašyti padėkos raštai buvo skirti gydytojui ortopedui traumatologui Ričardui Ulinskui, vidaus ligų gydytojai Stanislavai Kontautienei, vyresniajai virėjai Ingridai Murinienei, akušerei Astai Rudaitienei, statistikos skyriaus vedėjai Gerdai Dobrovolskytei, radiologijos technologei Regimantai Bartkuvienei. Sveikinimą E. Pilypaitis skyrė ir A. Klimaičiui – už ilgametį darbą ir vadovavimą Šakių ligoninei bei neseniai prabėgusią asmeninę sukaktį. Taip pat pasidžiaugta ir Šakių garbės piliete, gydytoja Stase Valkeriene, kuri vienintelė šios srities atstovė  įvertinta kaip garbės pilietė, tad linkėjo, kad ateityje šio įvertinimo sulauktų ir daugiau medicinos srities žmonių.

Dar vienam sveikinimo žodžiui į sceną buvo pakviestas atlikėjas S. Prūsaitis, taip pat skyręs ne tik muzikinį koncertą, išjudinusį visą salę, bet ir padėką, kad kai jis papuola į medikų rankas, visada viskas gerai baigiasi.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.