Susitiko su pretendentais į įstaigos vadovus

Ketvirtadienį meras Raimondas Januševičius pokalbiui susitiko su abiem kandidatais į Šakių ligoninės vadovus. Nors sprendimo kol kas neviešina, bet sako nusprendęs, kas vadovaus įstaigai ir mano, kad šis sprendimas ligoninei geriausias.

Anot mero, pokalbiai buvo išties turiningi, kalbėta apie pertvarkas, perspektyvas, aptartos pacientų eilių problemos, sveikatos centro kūrimo klausimas, specialistų pritraukimo galimybės ir pan.
 
„Abu kandidatai kompetentingi, jau nusprendžiau, kaip tik pildau vertinimą, bet įvardinti dar negaliu, pretendentus turime informuoti per penkias dienas“, – po pokalbių su kandidatais kalbėjo R. Januševičius.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.