Šakių ligoninei vadovaus jaunas kraštietis medikas

sadauskas ignas
Pirmadienį meras Raimondas Januševičius pranešė savo sprendimą dėl Šakių ligoninės vadovo.

Meras informavo į vadovus pasirinkęs iš mūsų krašto kilusį jauną mediką, terapeutą Igną Sadauską, kuris nuo 2017m. rugpjūčio dirbo Jurbarko ligoninėje, vadovavo Skubios pagalbos skyriui. Tiesa, I. Sadauskas Šakių ligoninėje ne naujokas, čia yra darbavęsis dar iki Jurbarko, ligoninėje dirba ir dabar – maždaug prieš mėnesį priimtas kaip vidaus ligų gydytojas.
 
I. Sadauskas Šakių ligoninės vadovo pareigas pradės eiti tik sulaukus STT patvirtinimo dėl tinkamumo eiti pareigas.

Kitas pretendentas užimti įstaigos vadovo pareigas taip pat buvo jaunas medikas, ne kraštietis, tačiau R. Januševičiui atrodė tinkamesnė būtent I. Sadausko kandidatūra.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.