Pareigas pradėjo eiti naujasis Šakių ligoninės vadovas

sadauskas janusevicius
Liepos 7-ąją, penktadienį, pareigas oficialiai pradėjo eiti naujasis Šakių ligoninės vadovas Ignas Sadauskas, kurį kolektyvui pristatė meras Raimondas Januševičius.

Kaip praneša savivaldybės administracija, meras pasidžiaugė, jog iš Šakių krašto kilę žmonės grįžta į gimtinę – pastaruoju metu I. Sadauskas dirbo ir yra įsikūręs kaimyniniame Jurbarke. R. Januševičiaus nuomone, ligoninė turės tvirtą, matantį į priekį, galintį ir norintį dirbti dėl visų rajono gyventojų gerovės vadovą. I. Sadauską su naujomis pareigomis pasveikino ir buvęs ligoninės vadovas Algirdas Klimaitis, palinkėjęs sėkmingai tęsti tai, kas jau pradėta, ir atrasti naujų idėjų, kurios padės Šakių ligoninei tapti šio krašto žmonių pasitikėjimo verta įstaiga. Taip pat buvęs įstaigos vadovas naujajam simboliškai įteikė raktą nuo vyr. gydytojo kabineto seifo bei palinkėjo, kad ten niekada nepritrūktų idėjų.

Kolektyvo vardu I. Sadauską pasveikino vyr. gydytojo pavaduotoja Daina Bagdonienė. Pats I. Sadauskas pasidžiaugė, kad jaučia palaikymą iš visų trijų pusių – buvusio vadovo, kolektyvo ir savivaldybės administracijos, o tai svarbiausia, norint sėkmingai dirbti kaip komandai vardan bendro tikslo, – skelbia savivaldybės administracija.
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.