Pareigas pradėjo eiti naujasis Šakių ligoninės vadovas

sadauskas janusevicius
Liepos 7-ąją, penktadienį, pareigas oficialiai pradėjo eiti naujasis Šakių ligoninės vadovas Ignas Sadauskas, kurį kolektyvui pristatė meras Raimondas Januševičius.

Kaip praneša savivaldybės administracija, meras pasidžiaugė, jog iš Šakių krašto kilę žmonės grįžta į gimtinę – pastaruoju metu I. Sadauskas dirbo ir yra įsikūręs kaimyniniame Jurbarke. R. Januševičiaus nuomone, ligoninė turės tvirtą, matantį į priekį, galintį ir norintį dirbti dėl visų rajono gyventojų gerovės vadovą. I. Sadauską su naujomis pareigomis pasveikino ir buvęs ligoninės vadovas Algirdas Klimaitis, palinkėjęs sėkmingai tęsti tai, kas jau pradėta, ir atrasti naujų idėjų, kurios padės Šakių ligoninei tapti šio krašto žmonių pasitikėjimo verta įstaiga. Taip pat buvęs įstaigos vadovas naujajam simboliškai įteikė raktą nuo vyr. gydytojo kabineto seifo bei palinkėjo, kad ten niekada nepritrūktų idėjų.

Kolektyvo vardu I. Sadauską pasveikino vyr. gydytojo pavaduotoja Daina Bagdonienė. Pats I. Sadauskas pasidžiaugė, kad jaučia palaikymą iš visų trijų pusių – buvusio vadovo, kolektyvo ir savivaldybės administracijos, o tai svarbiausia, norint sėkmingai dirbti kaip komandai vardan bendro tikslo, – skelbia savivaldybės administracija.
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ko tikitės iš perrinkto šalies Prezidento?

klausimelis 05 28Vilma iš Šakių:

Be abejo, kad dalyvavau rinkimuose. Rezultatus žinau. Iš antrai kadencijai perrinkto šalies vadovo tikiuosi stabilumo. Gal mažiau reikėtų pyktis su kaimynais. Ne viskas Prezidento galiose, jei žmonės tikisi, kad jis pensijas gali pakelti. Visgi nemanau, kad čia daug kas pasikeis. Tas pats bus. Plauks pasroviui ir viskas. 

klausimelis 05 28 2

Alma iš Šakių:

Aš manau, kad Gitanas Nausėda priims svarbių sprendimų. Ypač reikia švietimo, sveikatos srityje. Iki šiol švietimo ministro neturime. Sveikatos srityje labai daug ko trūksta. Šitokios eilės patekti pas gydytojus. Čia taip tiek Šakiuose, tiek Kauno klinikose. Per tą laiką, kol prieini pas gydytoją, ir numirti galima. Dabartinis Prezidentas, manau, tinkamai atstovavo mūsų šaliai. O dėl santykių su Rusija sunku ką nors komentuoti.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.