„Metų specialisto“ nominacija – ir kraštietės rankose

Šakių visuomenės sveikatos biuro direktorius Viktoras Lebedžinskas džiaugėsi aktyvia visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Kristina Damijonaitiene, kuri įvertinta ir „Metų specialisto 2023“ nominacija. Organizatorių nuotr.

Panemunės pilyje vykusiame jau tradiciniu tapusiame šventiniame renginyje Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija įteikė ,,Metų specialisto“ nominacijas labiausiai 2023 m. nusipelniusiems darbuotojams, savo darbais ir iniciatyvomis reikšmingai prisidėjusiems prie visuomenės sveikatos stiprinimo ir gerovės. Tarp nominantų ir Šakių rajono visuomenės sveikatos biuro specialistė Kristina Damijonaitienė.

Pasak Visuomenės sveikatos biuro direktoriaus Viktoro Lebedžinsko, įgyvendinant patį pirmąjį projektą „Saugok sveikatą, kol jaunas“, K. Damijonaitienė į biurą atėjo kaip savanorė ir tik nuo 2018m. rugsėjo 1 d. tapo etatine darbuotoja. Šiandien ji biure dirba mokyklų visuomenės sveikatos priežiūros specialisčių veiklos koordinatore ir kaip visuomenės sveikatos priežiūros specialistė aptarnauja Panemunių mokyklos-daugiafunkcio centro Lekėčių skyrių.

Apdovanojimams jos kandidatūra pateikta už projektinių veiklų įgyvendinimo organizavimą – pernai sėkmingai užbaigtą biuro projektą „Šakių, Vilkaviškio ir Kazlų Rūdos savivaldybių ugdymo įstaigų sveikatos kabinetų aprūpinimas metodinėmis priemonėmis“. 

Nominuotiems specialistams įteiktos padėkos ir obuolio statulėlės. 

„Metų specialisto“ apdovanojimų tradicija puoselėjama nuo 2016 metų.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.