Išsirinko naują pirmininką

Šakių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro vadovas Viktoras Lebedžinskas. D. Pavalkio nuotr.

Antradienį savivaldybės posėdžių salėje rinkosi psichologinių krizių valdymo grupė. Naujuoju grupės pirmininku išrinktas Šakių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro vadovas Viktoras Lebedžinskas.

Susirinkimo metu, kuriam pirmininkavo savivaldybės vicemeras Darius Jakavičius, grupės nariai aptarė naują savižudybių prevencijos koordinavimo savivaldybėse tvarkos aprašą ir peržiūrėjo reagavimo į savižudybių riziką algoritmus bei kaip jie veikia. Kalbėta apie pagalbą turintiems priklausomybių, apžvelgti praėjusieji metai ir šių metų numatomos veiklos.

Kitas grupės susirinkimas numatomas kovo mėnesio pabaigoje.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.