Šiltėjant orams traukiasi peršalimo ligos


Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) duomenimis, praėjusią savaitę (balandžio 1–7 d.) rajone beveik dvigubai sumažėjo susirgimų gripu, ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) ir COVID-19 liga. Bendras sergamumo rodiklis nuo 943,29 (13 sav. –kovo 25–31 d.) nukrito iki 619,87 atvejo 100 tūkst. gyventojų ir yra mažiausias Marijampolės apskrityje.

Praėjusią savaitę mūsų rajone buvo fiksuoti du gripo (buvo keturi), 157 ŪVKTI (buvo 237) ir du COVID-19 ligos (13 sav. – keturi) atvejai. Pagal bendrą sergamumo rodiklį mūsų rajono savivaldybės gyventojai geriausiai apskrityje atsilaikė ir gripo sezono metu, ir šį ankstyvą pavasarį, kai sergamumas peršalimo ligomis kai kuriose savivaldybėse peržengė 1500 atvejo 100 tūkst. gyventojų ribą.

NVSC duomenimis, tarp Marijampolės apskrities savivaldybių praėjusią savaitę daugiausiai susirgimų registruota Kazlų Rūdos savivaldybėje (bendras rodiklis – 1063,44 atvejo 100 tūkst. gyventojų) ir Marijampolės savivaldybėje (bendras rodiklis – 1021,87 atvejo 100 tūkst. gyventojų).

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.