Tarp nusipelniusių Lietuvos medikų – ir kraštietė gydytoja

Zanavykų klinikos vadovei Violetai Šiurkienei sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys įteikė Nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo garbės ženklą. Organizatorių nuotr.

Praėjusį antradienį Vilniuje, Valdovų rūmuose, vyko tradiciniai Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) organizuojami Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimai. Už atsidavimą profesijai, sunkų ir pasiaukojantį darbą bei išskirtinius nuopelnus sveikatos sistemai įteikti 75 apdovanojimai. Tarp įvertinimo sulaukusių – ir Zanavykų klinikos direktorė Violeta Šiurkienė.

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys garbės ženklus įteikė 26 šalies gydytojams, 27 slaugytojoms ir 22 sveikatos apsaugos darbuotojams. V. Šiurkienė įvertinimo sulaukė pastarojoje kategorijoje – įteiktas Nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo garbės ženklas. Jai dėkota už ilgametę profesinę veiklą medicinos srityje, už siekį plėsti medicininę pagalbą arčiau paciento namų.

Sveikindamas medikų ir sveikatos apsaugos bendruomenę su švente SAM ministras teigė, kad po visų išbandymų, kuriuos teko atlaikyti per pastaruosius kelerius metus, reikia susitelkti tolimesniam darbui.

„Reikia medikų pasitikėjimo pacientais ir pacientų – medikais, gydytojų pasitikėjimo slaugytojais ir slaugytojų – gydytojais. Mūsų visų susitelkimui gyvybiškai svarbus pasitikėjimas vienų kitais. Linkiu, kad visa mūsų beveik 50-ies tūkstančių narių bendruomenė kaip pagrindinį artimiausią tikslą matytų pasitikėjimo didinimą – pasitikėjimą savo profesija, nepriklausomai, kuo ir kur dirba, pasitikėjimą sveikatos apsauga, pasitikėjimą Valstybe ir jos galimybėmis užtikrinti visiems galimybes gauti gydymą ir pagalbą“, – teigė A. Dulkys.

Medicinos darbuotojų dienos proga sveikinimus rajono įstaigų medicinos darbuotojams antradienį skyrė ir meras Raimondas Januševičius bei vicemeras Darius Jakavičius. Jie aplankė rajono sveikatos įstaigas, padėkojo darbuotojams, kasdien besirūpinantiems rajono gyventojų sveikata bei gerove.

Padėką meras įteikė Zanavykų klinikos vadovei ir gydytojai V. Šiurkienei, kurios rūpestis pacientais ne tik nepalieka abejingų rajono gyventojų, tačiau sulaukė ir aukštesnio pripažinimo.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.