Oficialiai atsisveikino su ilgamečiu vadovu

Rimgaudas Juozas Lebedžinskas Šakių greitosios medicinos pagalbos stočiai vadovavo beveik 23-ejus metus. D. Pavalkio nuotr.

Penktadienį savivaldybės meras Raimondas Januševičius ir vicemeras Darius Jakavičius padėkojo ir oficialiai atsisveikino su neseniai pareigas palikusiu ilgamečiu Šakių greitosios medicinos pagalbos stoties vadovu Rimgaudu Juozu Lebedžinsku.

Jam savivaldybės administracijos vadovai padėkojo už dėmesį ir suteiktą pagalbą rajono žmonėms, sutelktumą, iniciatyvumą, aktyvumą ir rūpestį. R. J. Lebedžinskas Šakių greitosios medicinos pagalbos stočiai vadovavo beveik 23-ejus metus.

„Visada šiek tiek liūdna išeiti, bet jau ir metai, ir sveikata daro savo. Pirmadienį suėjo 75-eri. Su kolektyvu sugyvenom gerai, rasdavom bendrą kalbą“, – paklaustas, su kokiomis mintimis palieka pareigas, teigė R. J. Lebedžinskas.

Anot pašnekovo, šiuo metu jo pareigos laikinai pavestos jo pavaduotojai Danutei Bendžiūnienei, o kaip darbas bus organizuojamas toliau, parodys laikas.

„Ir dabar daugiau mažiau vadovavimas vyksta iš Kauno, kalba, kad ateityje visas vadovavimas bus iš Kauno“, – sakė R. J. Lebedžinskas.

Kaip žinia, 2022 m. sausį savivaldybės taryba nusprendė pasiūlyti Kauno miesto savivaldybei perimti Šakių greitosios medicinos pagalbos stoties turtines ir neturtines teises, atlikus juridinius veiksmus, įvyko prijungimas.

Šiuo metu R. J. Lebedžinskas kaip socialdemokratų partijos narys yra išrinktas ir į savivaldybės tarybą, tikisi, kiek sveikata leis, ir toliau šioje srityje darbuotis.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.