
Šį penktadienį Šakiuose vyks kraujo donorystės akcija. Nacionalinis kraujo centras gyventojus kviečia nuo 11 iki 16 val. atvykti į Šakių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biurą ir tapti kraujo donorais. Kraujo donorystės akcijos Šakiuose rengiamos nuolat. Praėjusiais metais jų surengtos keturios, o šiemet viena jau įvyko sausį. Tuomet į kvietimą atsiliepė 70 žmonių, iš jų 60 tapo donorais.
Arūnas iš Ringaudų:





