Naujieji mokslo metai ant nosies, o „Varpe“ – remonto įkarštis

varpo ukvedysIki rugsėjo 1- osios likus kiek daugiau nei dviem savaitėms Šakių „Varpo“ mokykla skendi statybinėse dulkėse. Kai mokyklos administracija ir atsakingieji savivaldybės specialistai būgštauja dėl nenuosekliai įgyvendinamų ir vėluojamų atlikti darbų, už juos atsakingos bendrovės atstovai ramiai šypsosi.
 
Nuotr. Pavaduotojas Mindaugas Venckūnas nerimauja, ar spės mokykla pasiruošti Rugsėjo 1-ąjai.
 
Vyksta permainos

Be to, kad Šakių „Varpo“ mokyklos mokiniai privalės dėvėti uniformą, kad pirmus metus čia veiks priešmokyklinė grupė, ugdymo įstaigakardinaliai atnaujinama. „Per visus tris aukštus bus išdažytos koridoriaus sienos, pakeistos palangės, kabinetų durys, laiptinės turėklai. Taip pat koridoriuje montuojamos pakabinamos lubos. Dėl mokinių saugumo bus įdiegta vaizdo stebėjimo sistema. Pertvarkomos rūbinės. Pradinukams išliks...

(Daugiau paskaityti galite rugpjūčio 14 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.