Abiturientams linkėjo nepamiršti kelio į Šakius

premijos
Nors atskiras dėmesys šimtukininkams jau spėjo tapti gražia liepos mėnesį posėdžiaujančios tarybos tradicija, tačiau šiemet buvo įpūsta naujų vėjų – piniginėmis premijomis taip pat apdovanoti  brandos atestatą su pagyrimu gavę abiturientai, pirmą kartą simboliškai pagerbti ir jaunuolių tėveliai. (D. Pavalkio nuotr.)

Penktadienį posėdžiavusi taryba vienbalsiai pritarė sprendimui skirti 200 eurų premijas šauniajam šių metų abiturientų trejetukui – šimtuką iš matematikos egzamino pelniusiam Deividui Išganaičiui bei mokyklą su pagyrimu baigusioms Viltei Ažukaitei ir Viltei Kazlauskaitei.
 
Vienintelis šių metų šimtukininkas D. Išganaitis aukščiausią įvertinimą gavo iš matematikos egzamino, tad apdovanotas buvo ne tik jaunuolis, bet ir jį ruošusi mokytoja Remigija Kučiauskienė (mokytojams už šimtuką skiriama 100 eurų premija – red. past.). Tiesa, R. Kučiauskienė į posėdį neatvyko, tad jai skirtos dovanos buvo perduotos abiturientų pasveikinti užsukusiam „Žiburio“ gimnazijos direktoriui Robertui Sakui.  

Tarybos nariams dar birželio mėnesį nutarus oficialiai pagerbti ne tik šimtukininkus, bet ir tuos abiturientus, kurių brandos atestatą puošia pagyrimas, dovanos ir finansinės premijos taip pat buvo įteiktos žiburietei V. Ažukaitei bei Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos abiturientei V. Kazlauskaitei.

„Visa širdimi norime palinkėti eiti teisinga linkme gyvenimo kely, daryti tai, ką mylite, tikėti savo jėgomis ir svajonėmis. Niekada nepasiduokite, padarykite savo gyvenimą turiningą, turtingą ir gražų“, – tarybos narių vardu jaunuoliams linkėjo meras Raimondas Januševičius, o spausdamas ranką pridurdavo, jog svarbiausia – nepamiršti kelio atgal į Šakius.

Tiesa, šiemet buvo įvesta ir dar viena naujovė – nors ir simboliškai, tačiau atskirai pagerbti ir atžalas atlydėję tėvai.

Po ceremonijos visi buvo pakviesti įsiamžinti bendroje nuotraukoje.

Pernai rajone buvo penki šimtukai, 2021 m. – 13 šimtukų, o 2020 m. – 16.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.