Moksleiviai demonstravo savo gebėjimus

Tarp gausaus būrio konkurso „Jaunasis žemės ūkio technikos specialistas 2024“ dalyvių meistriškumą demonstravo ir Kudirkos Naumiesčio profesinio rengimo centro auklėtiniai. Kudirkos Naumiesčio PRC nuotr.

Balandžio 30 d. Marijampolės profesinio rengimo centro (MPRC) Kudirkos Naumiesčio skyriaus moksleiviai gebėjimus demonstravo respublikiniame profesinio meistriškumo konkurse „Jaunasis žemės ūkio technikos specialistas 2024“, o ankstesnę savaitę auklėtiniai dalyvavo ir MPRC vykusiame Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokinių svetingumo profesinio meistriškumo konkurse.

Kaip praneša Kudirkos Naumiesčio profesinio rengimo skyrius, balandžio 30 d. šaltkalvio modulinės profesinio mokymo programos mokiniai kartu su profesijos mokytoju Vytautu Veniu dalyvavo profesinio meistriškumo konkurse „Jaunasis žemės ūkio technikos specialistas 2024“.

Atliekant suvirinimo užduotį nepralenkiamas buvo skyriaus moksleivis Marius Varankovas, o atliekant figūrinio važiavimo rungtį sau lygių neturėjo Robertas Ūsas. Mokiniai buvo apdovanoti padėkos raštais ir dovanomis.

„Konkursas buvo įdomus ir naudingas, visi dalyviai galėjo įsivertinti savo profesinį meistriškumą, pasisemti naujos patirties bei įgyti naujų įgūdžių“, – džiaugiasi Kudirkos Naumiesčio skyrius ir dėkoja moksleivius konkursui ruošusiems mokytojams V. Veniui, Juozui Tarnauskui, Zenonui Kriukui bei vairavimo instruktoriui Vidmantui Katkevičiui.

gabija konkursasTrečią vietą „Barista“ rungtyje su porininke užėmė Kudirkos Naumiesčio profesinio rengimo centro auklėtinė Gabija Sutkutė (dešinėje). Kudirkos Naumiesčio PRC nuotr.

O štai balandžio 24–25 d. MPRC vyko profesinio mokymo įstaigų mokinių svetingumo profesinio meistriškumo konkursas, kuriame dalyvavo 88 būsimi kulinarijos, konditerijos, baro, restoranų paslaugų profesionalai iš 22-jų Lietuvos profesinio mokymo įstaigų.

Viena iš prizininkių – Kudirkos Naumiesčio skyriaus moksleivė Gabija Sutkutė, dirbusi poroje su vilniete Anelija Popykinaite iš Verslo ir svetingumo profesinės karjeros centro ir ,,Barista“ rungtyje užėmusi trečią vietą (mokyt. A. Rastupkevičienė).

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.