Pilietiškumo pamoka sulaukė moksleivių susidomėjimo

Gegužės 22 d. Šakių rajono Panemunių mokyklos-daugiafunkcio centro Kriūkų skyriujue svečiavosi ambasadorius ypatingiems junglumo ir Trijų jūrų iniciatyvos klausimais Gediminas Varvuolis.

Praėjusį trečiadienį Panemunių mokyklos-daugiafunkcio centro Kriūkų skyriuje svečiavosi lietuvių diplomatas, buvęs Lietuvos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Japonijoje ir Belgijoje Gediminas Varvuolis, iš moksleivių sulaukęs ne vieno klausimo.

Svečias su susirinkusiais pasidalijo žiniomis apie Europos Sąjungą (ES), NATO veiklą, funkcijas ir diplomatiją. Atviroje istorijos pamokoje dalyvavo ir Lekėčių, Plokščių skyrių bei Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos mokiniai, keliavę vingriais ES ir NATO struktūros bei veiklos keliais. Moksleiviai susipažino su šių struktūrų vertybėmis, nauda Lietuvai ir kiekvienam jos piliečiui, sprendimų galimybėmis, aptarti ir solidarumo su Ukraina niuansai. Žinių patikrinimui ambasadorius pakvietė mokinius dalyvauti viktorinoje, o už teisingus atsakymus gavo prizus.

Po viktorinos atėjo laikas klausimams, kurių ambasadorius sulaukė ne vieno, tad mokyklos administracija džiaugiasi pavykusia pilietiškumo pamoka, kuri vyko įgyvendinant Užsienio reikalų ministerijos projektą „Atgal į mokyklą“.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.