Kaina didės dviem eurais


Savivaldybės tarybos sprendimu patvirtintos naujos kainos už ugdymą bei instrumentų nuomą Meno mokykloje, taip pat nustatytos mokamų paslaugų kainos.

Nuo šiol mokantis pagal vieną ugdymo programą muzikos, dailės ar šokio skyriuje per mėnesį bus mokama ne 18 eurų, kaip iki šiol, o 20 eurų. Mokantis pagal dvi ugdymo programas muzikos skyriuje – 30 eurų. Įvedamas naujas mokestis mokantis pagal suaugusiųjų neformaliojo švietimo ugdymo programą pagal visas tris kryptis. Iki birželio 4 d. dėl galimybės mokytis pagal šias programas kreipėsi apie 10 žmonių.

Taip pat nustatytos Meno mokykloje teikiamų paslaugų kainos už choreografijos salių, esančių tiek pirmame, tiek antrame aukštuose, nuomą – 20 eurų už valandą. Tiesa, rajono biudžetinėms įstaigoms siūloma taikyti 100 proc. nuolaidą.

Surinktos lėšos būtų naudojamos įstaigos vykdomai veiklai finansuoti, patiriamoms einamosioms išlaidoms padengti, einamajam remontui ir pan.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.