Kviečia kreiptis dėl socialinės paramos mokiniui


Nuo liepos 1 d. gyventojai gali teikti prašymus dėl socialinės paramos mokiniams – nemokamo maitinimo (pietų) bei 110 eurų išmokos mokinio reikmenims įsigyti.

Kaip skelbia Šakių rajono savivaldybė, mokiniai turi teisę į nemokamus pietus ir paramą mokinio reikmenims įsigyti tuo atveju, jei vidutinės mėnesinės pajamos šeimoje vienam asmeniui nesiekia 264 eurų. Tam tikrais atvejais (ligos, nelaimingo atsitikimo, negalios, socialinės rizikos ir t. t.) nemokami pietūs gali būti skiriami ir vidutinėms mėnesinėms pajamoms vienam asmeniui nesiekiant 352 eurų arba 440 eurų.

Be atskiro prašymo nemokamas maitinimas (pietūs) teikiamas visiems priešmokyklinukams, pirmokams ir antrokams.

Dėl socialinės paramos mokiniams reikia kreiptis į deklaruotos gyvenamosios vietos seniūniją, o jeigu gyvenamoji vieta nedeklaruota – į seniūniją, kurioje faktiškai gyvenama. Prašymai gali būti teikiami ir internetu Socialinės paramos šeimai informacinėje sistemoje www.spis.lt. Norintieji gauti paramą mokinio reikmenims įsigyti gali kreiptis iki 2024 m. spalio 5 d., o dėl nemokamo maitinimo – visus mokslo metus.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.