Rajono abiturientai laikė pirmąją įskaitą

Kovo 31 dieną vyko abiturientų kompiuterinio raštingumo įskaita, kurioje iš 192 mūsų rajono bendrojo lavinimo mokyklose užsiregistravusių kandidatų dalyvavo – 189. Trys moksleiviai į įskaitą neatvyko.

Kompiuterinio raštingumo įskaitą išlaikė 145 moksleiviai, tai sudaro 76,72 proc. (Lietuvos vidurkis – 67,3 proc.) Taigi, rezultatas mūsų rajono bendrojo lavinimo mokyklose net aukštesnis.

Įskaita parodė, kad geriausių rezultatų pasiekė Griškabūdžio vidurinės mokyklos (88,89 proc.), Šakių „Žiburio“ gimnazijos (85,85 proc.) ir Lukščių Vinco Grybo gimnazijos (75,00 proc.) moksleiviai. Tik po 50 proc. moksleivių įskaitą išlaikė Gelgaudiškio ir Plokščių vidurinėse mokyklose. 44 abiturientams kompiuterinio raštingumo įskaitos išlaikyti nepavyko.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ko tikitės iš perrinkto šalies Prezidento?

klausimelis 05 28Vilma iš Šakių:

Be abejo, kad dalyvavau rinkimuose. Rezultatus žinau. Iš antrai kadencijai perrinkto šalies vadovo tikiuosi stabilumo. Gal mažiau reikėtų pyktis su kaimynais. Ne viskas Prezidento galiose, jei žmonės tikisi, kad jis pensijas gali pakelti. Visgi nemanau, kad čia daug kas pasikeis. Tas pats bus. Plauks pasroviui ir viskas. 

klausimelis 05 28 2

Alma iš Šakių:

Aš manau, kad Gitanas Nausėda priims svarbių sprendimų. Ypač reikia švietimo, sveikatos srityje. Iki šiol švietimo ministro neturime. Sveikatos srityje labai daug ko trūksta. Šitokios eilės patekti pas gydytojus. Čia taip tiek Šakiuose, tiek Kauno klinikose. Per tą laiką, kol prieini pas gydytoją, ir numirti galima. Dabartinis Prezidentas, manau, tinkamai atstovavo mūsų šaliai. O dėl santykių su Rusija sunku ką nors komentuoti.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.