Atvirų durų dienos Šakiuose

policija atviros dienosKaip ir kituose šalies komisariatuose, taip ir Šakių rajono policijos komisariate kovo 5 dieną vyko Atvirų durų dienos renginiai.
 
Nuotr. Šakių rajono policijos komisariate lankėsi būrys rajono mokyklų moksleivių, kurie plačiau susipažino su pareigūno profesija.
 
Rajono komisariate svečiavosi daugiau nei 50 moksleivių iš keturių Šakių rajono gimnazijų bei dvi dešimtys Šakių „Varpo“ mokyklos penktokų. Prevencijos poskyrio vyresniosios specialistės Aušra Mockevičiūtė ir Vida Kutkaitytė aprodė moksleiviams policijos komisariatą, buvusios areštinės patalpas. Buvo demonstruojamos skaidrės, moksleiviai susipažino su policijos istorija, simbolika, su Lietuvos policijos ir Šakių rajono policijos komisariato struktūra ir esamomis tarnybomis, su galimybėmis tapti policijos pareigūnais, išsilavinimą teikiančiomis įstaigomis ir reikalavimais, norint tapti policijos pareigūnais. Taip pat moksleiviams buvo parodyti šaunamieji ginklai, specialiosios ir kitos policijos komisariate naudojamos priemonės. Renginio metu demonstruoti  informaciniai filmukai „Lietuvos policija“, „Lietuvos policijos mokykla 2014“, „Atranka į Lietuvos policijos mokyklą 2012“. Susidomėjusiems policijos pareigūno profesija buvo dalinami informaciniai lankstinukai.

Rajono  policijos komisariatas svečių yra sulaukęs ir anksčiau,- šių metų vasario mėnesį čia lankėsi dvi moksleivių grupės iš Sintautų pagrindinės mokyklos, o kovo 3-iąją – būrys Šakių „Varpo“ mokyklos šeštokų.

„Draugo“ inf.

Chrebtovas 300x600px

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas jus labiausiai motyvuoja darbe?

klausimelis 02 06Jonas iš Šakių:

Dirbu jau daug metų ir dar galvoju dirbti iki kokių 80-ies. Aš darbe ir pailsiu, ir energijos gaunu. Dirbdamas įgaunu sveikatos. Mano darbdavys jaunas žmogus. Tai ir mes dirbame kaip jauni. Dirbdamas jaučiuosi jaunas. Kaip motyvuoti žmones eiti dirbti? Tai kad pašalpas duoda, tai žmonės jas pasiima ir guli sau. Reikia netingėti dirbti. 

klausimelis 02 06 2

Artūras iš Šakių:

Esu pats darbdavys. Turiu keliolikos darbuotojų kolektyvą, dengiame stogus. Manau, svarbu vadovo ir darbuotojų kalbėjimasis, bendravimas. Svarbu gera atmosfera darbo aplinkoje, kolektyve. Pasitaikančias klaidas stengiamės aptarti žmogiškai, darom išvadas, o ne koliojamės. Su vyrais kartais užsikuriam pirtelę, kai baigiam kokį objektą. Mūsų darbe darbo grafiko labai nepasirinksi, priklauso ir nuo oro sąlygų, ir terminų. Labai sunku surasti jaunų, motyvuotų, perspektyvių žmonių.

europos pulsas350px

300x600 piestukaspiestukas 
 
nuoma350px 
 
 BY GPM 350px
 
pasisupkiva drauge 350px
 
sms
tu esi 350px

lt72 3
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.