Kriminalai (2015-07-28)

Smurtavo
Liepos 25 d. Kriūkų seniūnijos Tūbiškių kaime (38 m.) moterį sumušė dvi pažįstamos moterys. Dėl sumušimų pareiškėja į medikus nesikreipė, konflikto metu sugadinti pareiškėjos akiniai, žala 150 eurų.

Liepos 26 d. Lukšių seniūnijos Staliorių kaime sugyventinė (35 m.) smurtavo prieš savo sugyventinį (53 m.), metė plytą ir pataikė jam į ranką.

Sumušė
Liepos 26 d. į Šakių ligoninės priėmimo skyrių kreipėsi Lukšių gyventojas (23 m.), kuriam diagnozuota apatinės lūpos daugybinės muštinės žaizdos, 1-2 dantų išmušimas bei lūžiai. Kaip įtariama, vaikiną liepos 25 d., apie 24 val., Kriūkuose vykusių Oninių šventės metu sumušė iš matymo pažįstamas jaunuolis.

Tą pačią dieną į Šakių ligoninės priėmimo skyrių kreipėsi moteris (27 m.), gyvenanti Gelgaudiškio seniūnijos Skaistakaimio kaime, kuriai diagnozuota stuburo krūtininės dalies sumušimas ir vyras (37 m.), taip pat šio kaimo gyventojas, kuriam diagnozuota galvos sumušimas, stuburo krūtininės dalies sumušimas, pastarasis buvo išvežtas į KMUK. Kaip įtariama, liepos 25 d. apie 23 val. 30 min., gyvenamojo daugiabučio namo kieme šiuos asmenis sumušė iš matymo pažįstami jaunuoliai.

Pavogė
Liepos 26 d. Garliavoje gyvenantis vyriškis atvykęs į jam priklausantį lauką, esantį Sudargo seniūnijoje Bosų kaime, pastebėjo, kad yra nukastos ir pavogtos bulvės, kurios buvo sudygusios ekologiškų kmynų pasėliuose. Pasėliai išdraskyti ir suniokoti. Padaryta 800 eurų turtinė žala.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.