Kriminalai (2023-08-29)

Padegė
Rugpjūčio 26 d. 0.01 val. Šakių rajono policijos komisariate gautas vyro (gim. 1981 m.) pranešimas, kad rugpjūčio 25 d. apie 23.55 val. Šakių sen. Striūpų k. Žaliojoje g. į jo namo teritoriją atėjo du nepažįstami vyrai ir padegė dekoratyvinį augalą. Patirta apie 100 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 str. 2 d.

Avarija
Rugpjūčio 26 d. apie 19 val. Griškabūdžio sen. Degutinės k. Liepų g. automobilį „Skoda“ vairavo ir nuo važiuojamosios kelio dalies nuvažiavo, trenkėsi į elektros stulpą neblaivus, teisės vairuoti šią transporto priemonę neturintis vyras (gim. 2002 m.). Vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,76 prom. Automobilis išgabentas į saugojimo aikštelę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281-1 str. 1 d.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.