Kriminalai (2024-05-21)

D. Pavalkio nuotr.

Smurtavo
Gegužės 16 d. 12.25 val. Žvirgždaičių mstl. Draugystės g. žodinio konflikto metu, vyras (gim. 1978 m.) galimai smurtavo prieš vyrą (gim. 1955 m.), kuris pristatytas į Kauno klinikas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo, jeigu dėl to nukentėjęs asmuo prarado nedidelę dalį profesinio ar bendro darbingumo arba ilgai sirgo, pagal LR BK 138 str. 1 d.

Gegužės 17 d. apie 21 val. Plokščių sen. vyras (gim. 2000 m.) smurtavo prieš moterį (gim. 1979 m.) ir kitą vyrą (gim. 1974 m.), taip jiems sukeldamas fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo pagal LR BK 140 str. 2 d.

Gegužės 18 d. 22.40 val. Sintautuose prieš vyrą (gim. 1993 m.) smurtavo kiti du vyrai (gim. 1993 m. ir 1998 m.). Nukentėjusysis pristatytas į Šakių ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyrių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo pagal LR BK 138 str.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.