Tarp apdovanojimų sulaukusių savivaldybių – ir Šakiai


Praėjusį ketvirtadienį Vidaus reikalų ministerijos (VRM) iškilmingo renginio metu buvo paminėta Valstybės – Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo ir Tautiškos giesmės diena. Šventinio renginio metu įteiktos padėkos.

Jos skirtos ne tik ministerijai pavaldžių įstaigų specialistams ir pareigūnams, bet ir 17-ai šalies savivaldybių už civilinės saugos stiprinimą – lyderystę plečiant priedangų tinklą. Tarp apdovanotų ir Šakių r. savivaldybė. Padėką iš ministrės atsiėmė renginyje dalyvavęs meras Raimondas Januševičius.

Ministrė Agnė Bilotaitė dėkojo savivaldybių vadovams už proveržį šioje srityje, iniciatyvą ir rūpinimąsi žmonėmis bei ragino nenuleisti rankų – nuveikti ne tik tai, kas privalu, bet ir dar daugiau, siekiant užtikrinti visų mūsų ir mūsų artimųjų saugumą.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.