Kriminalai (2024-11-12)

Lietuvos policija nuotr.

Vairavo neblaivi
Lapkričio 8 d. apie 14.30 val. Šakių rajono policijos komisariate gautas pranešimas, kad Lukšių mstl. Kranto–Ežero gatvių sankryžoje automobilis „VOLVO V50“ nuvažiavo nuo važiuojamosios kelio dalies į pakelės griovį ir apgadino kelio ženklą. Automobilį vairavo neblaivi moteris (gim. 1971 m.). Vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 3,05 prom. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl transporto priemonės vairavimo, kai nustatytas neblaivumas 1,51 promilių ir daugiau ( Gresia – teistumas ir bausmė) pagal LR BK 281-1 str. 1 d.

Smurtavo
Lapkričio 9 d. apie 22.57 val. gautas pranešimas, kad Kudirkos Naumiesčio sen. Kubilėlių k. J. Jablonskio g. žodinio konflikto metu neblaivus (3,35 prom.)vyras (gim. 1995 m.) smurtavo prieš neblaivią (1,82 prom.) moterį (gim. 1992 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymus sveikatos sutrikdymo pagal LR BK 140 str. 2 d.

ESminis talentas 2

pranasas300x600b

 

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip rūpinatės savo emocine sveikata?

klausimelis 11 14Lena iš Šakių:

Aš nesusiduriu su kažkokiomis emocinėmis ar psichologinėmis problemomis. Kol kas labai gerai jaučiuosi. Lankau linijinių šokių užsiėmimus, baseiną. Dažnai lankausi pas grožio specialistus, pasigražinu. Man patinka gyvenimas. Džiaugiuosi vaikais, anūkais. O jeigu atsitiktų kokia krizė, greitoji pagalba yra. Šiandien gerai, nors nežinia, kas bus rytoj. 

klausimelis 11 14 2

Česlovas iš Plokščių:

Neturiu emocinių problemų. Aišku, gyvenime visko būna. Ir sunkių momentų. Šeimoje pasikalbame, aptariame. Nereikėjo ir nesikreipiu pagalbos į gydytojus psichiatrus, psichologus. Jei užkluptų kokia emocinė krizė, tai šiais laikais į telefoną įėjai ir randi internete visą informaciją. Be abejo, kad žinau, jog ir Šakiuose dirba psichologai, psichiatrai, kurie žmogui gali suteikti pagalbą. Be to, per televiziją reklamuoja ir pagalbos linijų telefonus. Ačiū Dievui, man dar nereikėjo skambinti.

europos pulsas350px

 
nuoma350px 
 
 BY GPM 350px
 
pasisupkiva drauge 350px
 
sms
tu esi 350px

lt72 3
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.