
Policijos duomenimis, pirmadienį prieš medikus siautėjo agresyviai nusiteikęs vyras.
Kaip praneša policija, gruodžio 6 d. 7.51 val. Bažnyčios gatvėje vyras (gim. 1990 m.) išdaužė greitosios medicinos pagalbos automobilio „VW Transporter“ stiklą, apgadino Šakių ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyriuje esantį turtą. Policijos duomenimis, vyras taip pat kelis kartus trenkė Kauno greitosios medicinos
pagalbos slaugos specialistei (gim. 1974 m.). Patirta turtinė žala tikslinama. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo pagal Baudžiamojo kodekso 284 straipsnį. Kaltininkas gali būti baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.
Arūnas iš Ringaudų:





