Per avariją susidūrus automobiliams nukentėjo du žmonės

Avarija įvyko, kai „VW Tiguan“, sukdamas į kiemą, susidūrė su „Jeep Grand Cherokee“. Nukentėjusieji, perdavus juos medikams, pristatyti į gydymo įstaigą Kaune. D. Pavalkio nuotr.

Trečiadienį Lukšiuose įvykusios avarijos metu susidūrė du automobiliai, išlaisvinant žmones prireikė ir ugniagesių pagalbos.

Kaip skelbia policija, 12.45 val. Lukšiuose, A. Tatarės g., automobilis „VW Tiguan“, vairuojamas vyro (gim. 1951 m.), sukdamas į kiemą susidūrė su automobiliu „Jeep Grand Cherokee“, vairuojamu 1959 m. gimusio vyro, kuris eismo įvykio metu buvo blaivus. Per eismo įvykį nukentėjo automobilio VW vairuotojas ir keleivė (gim. 1952 m.). Jie prispausti nebuvo, bet prireikė ugniagesių pagalbos – parankinėmis priemonėmis gelbėtojai pravėrė automobilio dureles, iškėlė abu žmones, kurie perduoti medikams. Policijos duomenimis, nukentėjusieji pristatyti į Kauno ligoninę.

avarija zypliai2D. Pavalkio nuotr.

Dėl kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo, kai įvyko eismo įvykis, dėl kurio buvo nesunkiai sutrikdyta kito žmogaus sveikata, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 1 d.

Chrebtovas 300x600px

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas jus labiausiai motyvuoja darbe?

klausimelis 02 06Jonas iš Šakių:

Dirbu jau daug metų ir dar galvoju dirbti iki kokių 80-ies. Aš darbe ir pailsiu, ir energijos gaunu. Dirbdamas įgaunu sveikatos. Mano darbdavys jaunas žmogus. Tai ir mes dirbame kaip jauni. Dirbdamas jaučiuosi jaunas. Kaip motyvuoti žmones eiti dirbti? Tai kad pašalpas duoda, tai žmonės jas pasiima ir guli sau. Reikia netingėti dirbti. 

klausimelis 02 06 2

Artūras iš Šakių:

Esu pats darbdavys. Turiu keliolikos darbuotojų kolektyvą, dengiame stogus. Manau, svarbu vadovo ir darbuotojų kalbėjimasis, bendravimas. Svarbu gera atmosfera darbo aplinkoje, kolektyve. Pasitaikančias klaidas stengiamės aptarti žmogiškai, darom išvadas, o ne koliojamės. Su vyrais kartais užsikuriam pirtelę, kai baigiam kokį objektą. Mūsų darbe darbo grafiko labai nepasirinksi, priklauso ir nuo oro sąlygų, ir terminų. Labai sunku surasti jaunų, motyvuotų, perspektyvių žmonių.

europos pulsas350px

300x600 piestukaspiestukas 
 
nuoma350px 
 
 BY GPM 350px
 
pasisupkiva drauge 350px
 
sms
tu esi 350px

lt72 3
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.