Už užrakintų durų - negyva moteris

Spalio 20 dieną, Nemuno gatvėje, Kiduliuose, Kidulių ugniagesių gelbėtojų komanda, traukė vandenį iš geriamojo vandens šulinio. Į sodybą, kurioje gyvena J. P., atvykęs šeimininkas pastebėjo, kad šulinyje vanduo užterštas, jame matėsi dėmės, panašios į tepalo.

Tą pačią dieną, tik Šakių ugniagesiai, apie 13.20 val., vyko į iškvietimą Šakiuose, Bažnyčios gatvėje 21 – 31. Čia jiems teko atidarinėti buto duris. Kaip pasakojo, Šakių priešgaisrinės priežiūros poskyrio viršininkas Gintaras Ščajevas, kaimynai pranešė Vilkaviškyje gyvenantiems buto savininkės giminaičiams, kad jau penkias dienas jos niekas nematė. Atvykę ir niekaip neprisibeldę vilkaviškiečiai išsikvietė ugniagesius. Atidarius duris buto šeimininkė, maždaug šešiasdešimtmetė vieniša moteris, rasta negyva.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ko tikitės iš perrinkto šalies Prezidento?

klausimelis 05 28Vilma iš Šakių:

Be abejo, kad dalyvavau rinkimuose. Rezultatus žinau. Iš antrai kadencijai perrinkto šalies vadovo tikiuosi stabilumo. Gal mažiau reikėtų pyktis su kaimynais. Ne viskas Prezidento galiose, jei žmonės tikisi, kad jis pensijas gali pakelti. Visgi nemanau, kad čia daug kas pasikeis. Tas pats bus. Plauks pasroviui ir viskas. 

klausimelis 05 28 2

Alma iš Šakių:

Aš manau, kad Gitanas Nausėda priims svarbių sprendimų. Ypač reikia švietimo, sveikatos srityje. Iki šiol švietimo ministro neturime. Sveikatos srityje labai daug ko trūksta. Šitokios eilės patekti pas gydytojus. Čia taip tiek Šakiuose, tiek Kauno klinikose. Per tą laiką, kol prieini pas gydytoją, ir numirti galima. Dabartinis Prezidentas, manau, tinkamai atstovavo mūsų šaliai. O dėl santykių su Rusija sunku ką nors komentuoti.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.