Paminėjo įmonės 30-metį

gulbele30
Už indėlį į sėkmingą įmonės veiklą Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimu įvertinta ilgametė UAB „Gulbelė“ personalo vadybininkė Milda Kaminskienė, įsiamžinusi su KPPAR prezidentu Zigmantu Dargevičiumi (kairėje) bei įmonės vadovu Arūnu Tarnausku. V. Venslovaičio nuotr.


Praėjusį savaitgalį „Gulbelės grupės“ darbuotojai susirinko Paežerių dvare (Vilkaviškio raj.) pasidžiaugti pastarųjų dviejų su puse metų (kasmetinei šventei sutrukdė pandemija) pasiekimais ir atšvęsti sėkmingai baigtus darbus bei naujų projektų pradžią.
 
Kaip rašoma pranešime spaudai, įmonės vadovo Arūno Tarnausko kalboje tilpo ir sveikinimo žodžiai, ir įveikti bei laukiantys iššūkiai, ir padėka tiems, kurie kasdien kartu tiek vieni dėl kitų, tiek dėl klientų.

Vieni įmonei reikšmingų partnerių – Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmai (KPPAR). Jų prezidentas Zigmantas Dargevičius pasveikino susirinkusiuosius ir pagerbė UAB „Gulbelė“ vadovą A. Tarnauską, KPPAR viceprezidentą bei aktyvų Šakių atstovybės vadovą, įteikdamas „Padėkos ženklo“ apdovanojimą už nuopelnus Kauno ir Marijampolės regionų verslui ir Rūmų sistemos plėtrai.

Už indėlį į sėkmingą įmonės veiklą Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų „Darbo žvaigždės medalio“ apdovanojimu įvertinta ilgametė UAB „Gulbelė“ personalo vadybininkė Milda Kaminskienė, KPPAR Personalo vadovų klubo narė.

Su 30-uoju UAB „Gulbelė“ jubiliejumi pasveikino Aibės Aljanso vadovas, generalinis direktorius Renatas Vaitkevičius. Šakių rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis atkreipė dėmesį į įmonės misiją garsinti savo kraštą, ne vien kurti darbo vietas bei gerinti infrastruktūrą. Padėkos raštais apdovanojo įmonės teisininkę Liną Tarnauskienę bei UAB „Kuchmistrai“ direktorę Jolitą Briedę. Jų abiejų veiklos glaudžiai susijusios konkrečiuose projektuose, kurie kelia krašto turizmo bei svetingumo paslaugas iki nacionalinio kokybės standarto.

Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka taip pat gyrė įmonės veiklą akcentuodamas lietuviško paveldo bei bendruomeniškumo puoselėjimą. Jis padėkos raštais pagerbė „Gulbelės“ krautuvės Vilkaviškyje vedėją Ritą Orintienę bei „Gulbelės kepyklėlės“ (vad. Violeta Lazdauskienė) komandą už Sūduvos metams išskirtinį skonį suteikusį gaminį „Sūduvos boba“. Muzikiniais intarpais džiugino Šakių kultūros centro vaikų dainavimo grupė „Šmiki šmaki“.

Penkerių metų darbo jubiliejus švenčia 110 darbuotojų, 10 metų – 40, 15 metų – 25, 20 metų – 9, 25 metų – penki. Įmonės marketingo vadybininkė Monika Būblaitytė pamini ir tai, kad pardavėja-kasininkė Irena Dovydaitienė įmonėje dirba jau 50 metų ir sėkmingai tvarkosi tiek su šiandieninėmis technologijomis, tiek puikiai išmano kolektyvo puoselėjamas tradicijas, kurios siekia toliau, nei dabartinis UAB „Gulbelė“ pavidalas.

Tradicija tapę apdovanojimai „Gulbės sparnas 2022“ šiemet įteikti 19-kai nominantų. Vakarą vainikavo grupių „Tik Du“ bei „Čili‘nam“ koncertas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.