Aukso medaliais įvertinti ir mūsų krašto atstovai

metu gaminys gelzbetonis
UAB „Gelgaudiškio gelžbetonis“ vadovas Edmundas Rinkevičius (centre) aukso medalį atsiėmė statybos ir statybos medžiagų pramonės kategorijoje, nuotraukoje jis su Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentu Vidmantu Janulevičiumi ir Ekonomikos ir inovacijų ministre Aušrine Armonaite. A. Ufarto nuotr.

Trečiadienį 26-ąjį kartą įteikti Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) rengiamo kasmetinio konkurso „Lietuvos metų gaminys“ apdovanojimai. Penkiose vertinimo kategorijose buvo nominuoti 84 gaminiai, tarp laimėtojų ir mūsų krašto atstovai.

Maisto ir pašarų pramonės kategorijoje aukso medaliu įvertinta MB „Sveiko maisto namai“ Nastia garden liofilizuoti „Cheddar“ sūrio skonio ledai. Beje, būtent ši įmonė už liofilizuotus ledų trio šiais metais laurus nuskynė ir rajone – įmonės steigėja Valerija Gafurova atsiėmė pagrindinį konkurso „Sukurta Šakių krašte“ apdovanojimą – „Skruzdę“. Beje, „Lietuvos metų gaminio“ apdovanojimą atsiėmė pati prekinio ženklo „Nastia garden“ savininkė, V. Gafurovos dukra Nastytė. Būtent jos atėjimas į šį pasaulį ir padiktavo šeimai imtis šios veiklos.

Statybos ir statybos medžiagų pramonės kategorijoje aukso medaliu įvertinta ir dar viena rajono įmonė. UAB „Gelgaudiškio gelžbetonis“ aukso medalis bei „Lietuvos metų gaminio“ apdovanojimas skirtas už aukštos įtampos atramų pamatus ir jų elementus.

Apdovanojimus teikė ir verslininkus sveikino Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė bei LPK prezidentas Vidmantas Janulevičius, dėkojęs už užsispyrimą, pastangas ir sunkų darbą, jog, nepaisant visų geopolitinių įtampų, trūkinėjančių tiekimo grandinių ir kitų šiais metais lydėjusių iššūkių, verslas nenuleido rankų ir ne tik bandė išlikti, bet ir kūrė naujus produktus, plėtė savo eksporto rinkas.

„Draugo” inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas lemia žemą rajono poziciją švietimo srityje?

klausimelis 05 21Edvinas iš Šakių:

Manau, mokiniai yra per mažai motyvuoti mokytis. Aš, pavyzdžiui, baigiau aštuonias klases, buvo kitokie laikai, bet siekiau, stengiausi mokytis. Ir toliau mokiausi, baigiau technikumą. Sūnus baigė universitetą, anūkai dar maži. Kaimo vaikai mokosi ne prasčiau. Netgi labiau pasiekia aukštų pasiekimų. 

klausimelis 05 21 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Manau, ir tėvai turėtų labiau rūpintis vaikų mokslais. Bet yra ir pačių mokinių be motyvacijos. Mačiau – stovi prie Darbo biržos du mokiniai, o ne pamokose. Savo laiku siekiau mokytis, nebuvo jokia kančia eiti į mokyklą. Baigiau devynias klases, vėliau įsidarbinau. Girdėjau – Griškabūdyje mokytojų trūksta. Netiesa, kad kaimo vaikai prasčiau mokosi, mūsų kaime vienoje šeimynoje augantys vaikai labai aukštų rezultatų yra pasiekę.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.