Naujasis „Linas Agro“ prekybinis filialas – ir darbuotojui, ir klientui

linas agro komanda
Šakių komandą sudaro profesionalai, ilgametę darbo patirtį sukaupę agronomai bei specialistai (iš kairės): Linas Kriaučiūnas, Aidas Liudžius, Inga Bastytė, Nerijus Kaminskas, Giedrius Bakas, Julius Jasaitis ir Algimantas Daugėla. D. Pavalkio nuotr.

Gintarė MARTINAITIENĖ

Siekiant užtikrinti geresnes darbo sąlygas darbuotojams ir pasiūlyti dar patogesnes paslaugas ūkininkams, praėjusį penktadienį Šakiuose, adresu Kęstučio g. 54, oficialiai atidarytas „Linas Agro“ prekybinis filialas.

„Tai mūsų mini agrocentras, su didžiausia regione agronomų komanda. Tai sakau ne be reikalo – daugiau agronomų reiškia didesnį dėmesį kiekvienam mūsų klientui, geresnę aptarnavimo kokybę. Mums svarbu, kad būtume pasiekiami klientams, kada jiems to beprireiktų. O dabar tai bus dar paprasčiau, nes į prekybinį filialą klientai galės atvykti ir patys“, – sveikindamas susirinkusiuosius kalbėjo Pietų Lietuvos regiono vadovas Giedrius Bakas.

linas agro atidarymas
Simbolinę atidarymo juostelę perkirpo „Linas Agro“ Lietuvos prekybos vadovas Sigitas Rymko (kairėje) ir bendrovės Pietų Lietuvos regiono vadovas Giedrius Bakas. D. Pavalkio nuotr.

Agroverslo bendrovės „Linas Agro“ Lietuvos prekybos vadovas Sigitas Rymko šakiečiams negailėjo gerų žodžių ir pabrėžė, jog Šakių komanda visada buvo viena geriausių komandų „Linas Agro“ bendrovėje, mat ją sudaro tikri savo srities profesionalai, ilgametę darbo patirtį savo srityje sukaupę agronomai Linas Kriaučiūnas, Aidas Liudžius, Algimantas Daugėla ir Nerijus Kaminskas, tad dėkojo už atsidavimą ir linkėjo aukštai iškeltą kartelę laikyti ir toliau.

„Mums svarbu, kad mūsų darbuotojai turėtų geras darbo sąlygas, kad jiems dirbti būtų patogu. Be abejo, svarbus ir mūsų klientų komfortas. Norime, kad, atvykę į mūsų prekybinius filialus, jie jaustųsi gerai, patogiai. Prekybinius filialus pamažu atnaujiname visoje Lietuvoje. Rudenį atidarėme naujas patalpas Ukmergėje, vėliau – Panevėžyje, o štai dabar galime pasidžiaugti nauju gražiu prekybiniu filialu čia, Šakiuose. Ir čia tikrai nesustosime“, – patikino S. Rymko.

Pasak G. Bako, bene labiausiai darbuotojus naujose patalpose džiugina erdvė susitikimams, mat bendravimas su klientais yra svarbiausia agronomų darbo dalis. Taip pat svarbu tai, kad visas paslaugas klientai nuo šiol gaus po vienu stogu.

„Mes ir iki šiol Šakiuose vykdėme mikroelementų, augalų apsaugos priemonių, lengvųjų sėklų sandėliavimą, tačiau tai darėme atskirose patalpose. O dabar visas veiklas perkeliame po vienu stogu. Klientų patogumui į šį pastatą persikėlė ir „Kauno Grūdų“ pašarų mažmeninės prekybos parduotuvė, iki šiol veikusi kitoje gatvės pusėje“, – aprodydamas naujai įrengtas patalpas pasakojo Pietų Lietuvos regiono vadovas Giedrius Bakas.

Jis dėkojo ir UAB „Greičio forma“, išnuomojusiai šias patalpas.

„Tikrai ačiū, nes atėjome į griuvėsius, bet kompanija priėmė iššūkį ir sako – sakykit, kaip reikia, padarysime“, – džiaugėsi G. Bakas.

Kalbėdamas apie agronomų veiklą, jis patikino, kad iš principo ji nesikeis – kaip žmonės dirbo, taip ir dirbs, kaip paslaugos buvo užtikrinamos, taip viskas vyks ir toliau.

„Ir toliau teiksime paslaugą, kad produkciją iš sandėlio galime pristatyti į ūkininko kiemą per dvi valandas. Gali paskambinti telefonu, atvažiuoti lengvuoju automobiliu. Jeigu pesticidų ar mikroelementų reikia iš Kauno ar Šiaulių sandėlių, tai paslaugą užtikriname per parą“, – apie paslaugas kalbėjo G. Bakas.

Žinoma, javapjūtės metu agronomus bus galima rasti ir Lukšiuose – prie vienintelio „Linas Agro“ elevatoriaus Šakių rajone. Per metus šiame moderniame elevatoriuje superkama apie 50 tūkst. tonų grūdų. Pietų Lietuvoje iš viso bendrovė turi penkis elevatorius, be Lukšių, jie yra ir Vilkaviškyje, Pilviškiuose, Alytuje bei Jungėnuose. Tad viliamasi, kad stabiliai, profesionaliai ir užtikrintai darbas šiame regione vyks ir toliau.

Kaip žinia, 2021 m. liepą „Linas Agro Group“ įsigijus „KG Group“ įmones, šiais metais į AB „Linas Agro“ perkelta AB „Kauno Grūdai“ augalininkystės padalinio veikla kartu su visa jo infrastruktūra. Po šio susijungimo įmonės tinklą sudaro 28 gamybiniai objektai Lietuvoje ir Latvijoje, juose dirba daugiau kaip 240 darbuotojų. Iš „Kauno Grūdų“ į AB „Linas Agro“ perkeltos ne tik su grūdų supirkimu susijusios veiklos, bet ir prekių bei paslaugų žemdirbiams paslaugos.

d-0038

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.