Šakiai prisijungė prie Europos skaitmeninių inovacijų centro

Praėjusią savaitę Šakiuose, „Agrifood Lietuva DIH“ organizuotame informaciniame-konsultaciniame renginyje pristatytas Europos skaitmeninių inovacijų centras „E-DIH.LT“ (kitaip – „Pramonės, žemės ūkio ir energetikos sektorių skaitmeninė transformacija Lietuvoje“). Skelbiama, kad prie šio centro prisijungė ir Šakių rajono verslininkai bei savivalda.

Augustas Alešiūnas, „Art21“ (agro ir maisto technologinių inovacijų dirbtuvės) įkūrėjas, pristatė paramą bei galimybes, renkantis ir diegiant skaitmenines technologijas viešajame ir verslo sektoriuose. Jovita Ruseckaja, „Agrifood“ projektų vadovė, pristatė galimybes naudojantis platforma e-dih.lt, kuri padės pasirinkti efektyviausią skaitmeninės transformacijos kelią viešajam ir verslo sektoriams.
 
Skelbiama, kad prie Europos skaitmeninių inovacijų centro „E-DIH.LT“ prisijungė Šakių rajono verslininkai ir savivalda. Diskusijos metu dalyviai akcentavo Šakių rajono žemės ūkio sektoriaus stiprybę ir išreiškė susidomėjimą bendradarbiavimo galimybėmis, ypač norėdami įsitraukti į veiklą, kuri skirta skaitmeninti verslo veiklas ir plėtoti kaimo vystymą.

„Renginio tikslas – informuoti Šakių rajono viešojo ir verslo sektoriaus atstovus apie skaitmeninių technologijų galimybes ir pasiūlyti sprendimus, kaip integruoti skaitmenines, aplinkosaugos ir finansavimo sprendimus į savo pagrindinius verslo modelius“, – rašoma pranešime.

„E-DIH.LT“ yra centras, skirtas padėti Vakarų ir Vidurio Lietuvos žemės ūkio maisto, energetikos ir pramonės įmonėms integruoti skaitmenines technologijas į savo veiklą ir taip prisidėti prie jų vystymosi. Aptartos galimybės pritraukti finansavimą į regionus ir skaitmeninti verslo veiklas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.