Tarp geriausiųjų pretenduoja patekti ir mūsų krašto restoranas

Po trejų metų pertraukos vėl bus renkama 30 geriausių Lietuvos restoranų. Gero maisto akademija su Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija, Lietuvos vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacija bei žurnalu „Geras skonis“ skelbia 60 restoranų, patekusių į trumpąjį reitingo sąrašą. Iš jo Gero maisto akademijos nariai išrinks geriausius šių metų restoranus.
 
Kaip ir anksčiau, 60-ies restoranų-kandidatų trumpąjį sąrašą sudarė Gero maisto akademijos taryba, atsižvelgdama į visų Lietuvoje esančių maitinimo įstaigų sąrašą. Iš viso sąraše restoranai iš 11-os Lietuvos miestų ir vietovių.

Tarp atrinktųjų – Zyplių dvare įsikūręs restoranas „Kuchmistrai“. Restoranai bus vertinami atsižvelgiant į patiekiamą maistą ir gėrimus, aplinką, aptarnavimo kultūrą ir kokybę. Didžiausias balas restoranams teks už maistą. 30 geriausiųjų bus paskelbta liepos pabaigoje.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas lemia žemą rajono poziciją švietimo srityje?

klausimelis 05 21Edvinas iš Šakių:

Manau, mokiniai yra per mažai motyvuoti mokytis. Aš, pavyzdžiui, baigiau aštuonias klases, buvo kitokie laikai, bet siekiau, stengiausi mokytis. Ir toliau mokiausi, baigiau technikumą. Sūnus baigė universitetą, anūkai dar maži. Kaimo vaikai mokosi ne prasčiau. Netgi labiau pasiekia aukštų pasiekimų. 

klausimelis 05 21 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Manau, ir tėvai turėtų labiau rūpintis vaikų mokslais. Bet yra ir pačių mokinių be motyvacijos. Mačiau – stovi prie Darbo biržos du mokiniai, o ne pamokose. Savo laiku siekiau mokytis, nebuvo jokia kančia eiti į mokyklą. Baigiau devynias klases, vėliau įsidarbinau. Girdėjau – Griškabūdyje mokytojų trūksta. Netiesa, kad kaimo vaikai prasčiau mokosi, mūsų kaime vienoje šeimynoje augantys vaikai labai aukštų rezultatų yra pasiekę.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.