Tarp geriausiųjų pretenduoja patekti ir mūsų krašto restoranas

Po trejų metų pertraukos vėl bus renkama 30 geriausių Lietuvos restoranų. Gero maisto akademija su Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija, Lietuvos vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacija bei žurnalu „Geras skonis“ skelbia 60 restoranų, patekusių į trumpąjį reitingo sąrašą. Iš jo Gero maisto akademijos nariai išrinks geriausius šių metų restoranus.
 
Kaip ir anksčiau, 60-ies restoranų-kandidatų trumpąjį sąrašą sudarė Gero maisto akademijos taryba, atsižvelgdama į visų Lietuvoje esančių maitinimo įstaigų sąrašą. Iš viso sąraše restoranai iš 11-os Lietuvos miestų ir vietovių.

Tarp atrinktųjų – Zyplių dvare įsikūręs restoranas „Kuchmistrai“. Restoranai bus vertinami atsižvelgiant į patiekiamą maistą ir gėrimus, aplinką, aptarnavimo kultūrą ir kokybę. Didžiausias balas restoranams teks už maistą. 30 geriausiųjų bus paskelbta liepos pabaigoje.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.