Kvietė pažinčiai su veiklomis

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Šakių atstovybės vadovas Arūnas Tarnauskas supažindino su rūmų veikla ir jaunuosius verslininkus kvietė tapti didžiausios verslo bendruomenės nariais. D. Pavalkio nuotr.

Praėjusį antradienį krašto verslininkus į seminarą ir atvirų durų dieną pakvietė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPAR) Šakių atstovybė.

Atstovybės vadovas Arūnas Tarnauskas pasidžiaugė, kad seminaras, kurį vedė Lietuvos inovacijų paramos paslaugų departamento vadovas dr. Artūras Jakubavičius, sutraukė nemenką būrį jaunų krašto žmonių.

„Tai įkvepia, kad gyvenimas atsigauna, jauni žmonės aktyvūs, imasi verslo“, – sakė jis ir pasakojo apie rūmų veiklą, verslininkus kvietė tapti rūmų nariais.

Šiuo metu Šakių atstovybė vienija 15 narių, tad šis skaičius, lyginant su kitais rajonais, nėra didelis. A. Tarnauskas pasidžiaugė, kad rūmų iniciatyva Šakiuose sėkmingai veikia verslo taryba, kurią sudaro ne tik verslo, bet ir žemdirbių bei politikos atstovai, būtent čia aptariama daugelis verslininkams aktualių klausimų.

Apie didžiausią verslo bendruomenę ir rūmų veiklas išsamiai susirinkusiems pasakojo ir Kauno PPAR verslo bendruomenės skyriaus vedėja Vera Mileikienė bei tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadybininkė Irma Taparauskienė.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.